Dogecoin Milyoneri Şaşırttı: Yeni Avı Bu Altcoin!

Dogecoin Milyoneri Şaşırttı: Yeni Avı Bu Altcoin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Milyoneri Şaşırttı: Yeni Avı Bu Altcoin!

Yakın çevresinin itirazlarına rağmen bütün birikimini köpek temalı bir meme coin’ine yatırarak kısa sürede milyoner olan ve yatırımından dolayı Dogecoin milyoneri olarak tanınan Glauber Contessoto, şimdi de bir sonraki altcoin yatırımını kripto topluluğuyla paylaştı. Biz de DOGE milyonerinin paylaşımına Kriptokoin.com okuyucuları için bir göz attık.

Dogecoin milyonerinin gözüne kestirdiği altcoin projesi

Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, şu anda kripto para piyasasındaki en fazla ilgi çeken altcoin projesinin Ecomi (OMI) olduğunu düşünüyor. Ecomi, dijital tahsilat alanında Singapur merkezli bir teknoloji şirketi. Şirket, kullanıcıların koleksiyonlarını sosyal ağ hizmetinde satın alması ve paylaşması için Blockchain tabanlı bir dijital koleksiyon pazarı olan VeVe’yi yarattı. Esasında Ecomi iki farklı öğeden oluşuyor: Eski ECOMI Collect ekosistemi (şimdi VeVe olarak biliniyor) ve ECOMI Güvenli Depolama Cüzdanı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Milyoneri Şaşırttı: Yeni Avı Bu Altcoin! 1

Dolayısıyla Ecomi, VeVe NFT token ekosisteminin temelini oluşturuyor. Dogecoin milyoneri, VeVe’nin Disney, Marvel, Universal ve hatta Cartoon Network’ten resmi lisanslı NFT’lerle dolu olduğunu belirtiyor. Ayrıca Glauber Contessoto, Non Fungible Token (NFT)’lerin bu yıl ‘patlayacağına’ inandığını ve VeVe’deki NFT’lerin resmi lisanslara sahip olduklarında diğer NFT projelerinden bir adım önde olacağına inandığını söylüyor.

VeVe platformu Ağustos’ta Marvel ile işbirliği yaptı

Altcoin projesi, akıllı sözleşmeyi ve merkezi olmayan uygulamaları destekleyen bir Blockchain olan Gochain üzerinde çalışıyor. Gochain’in Ethereum Blockchain ile tamamen geriye dönük uyumlu olduğu biliniyor. Ağustos ayında VeVe, popüler süper kahraman Spider-Man’i 40 ila 400 dolar arasında değişen fiyatlarla piyasaya sunmak için Marvel ile birlikte çalıştı ve NFT koleksiyonunu başlattı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Milyoneri Şaşırttı: Yeni Avı Bu Altcoin! 2

Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre Ecomi son 24 saatte %5,28 kayıpla 0,004342 dolardan işlem görüyordu. Dogecoin milyonerinin tercihi altcoin, toplam 730 milyon dolarlık piyasa değeri ile dünyanın en büyük kripto para birimleri sıralamasında 215. sırada yer alıyor. Öte yandan OMI, yaklaşık 1 yıl önce görmüş olduğu şimdiye kadarki en yüksek seviyesi olan 0,01338 dolardan  %67,53 iskontolu olarak işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap