Dogecoin Milyoneri, 2 Altcoin Belirledi: Bunda Muhteşem Boğayım!

Dogecoin Milyoneri, 2 Altcoin Belirledi: Bunda Muhteşem Boğayım!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Milyoneri, 2 Altcoin Belirledi: Bunda Muhteşem Boğayım!

Kripto topluluğu tarafından “Dogecoin milyoneri” olarak bilinen 34 yaşındaki Glauber Contessoto, geçtiğimiz günlerde para gurusu Graham Stephan ile kripto yatırımları hakkında konuştu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Glauber Contessoto nasıl Dogecoin milyoneri olarak tanındı?

Contessoto 5 Şubat 2021’de Reddit’te meme kripto para birimini öğrendikten sonra, DOGE 4.5 sent civarında işlem görürken Dogecoin’e 180.000 doların üzerinde yatırım yaptığını söyledi. Contessoto, Dogecoin’e yatırım yapmaya karar vermesinin üç ana nedeni olduğunu söyledi. Öncelikle, Reddit’teki Dogecoin topluluğunu seviyordu, ikinci olarak “Shiba Inu” meme’ini beğendi ve son olarak Elon Musk’ın Dogecoin savunuculuğunda etkilendi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Milyoneri, 2 Altcoin Belirledi: Bunda Muhteşem Boğayım! 1

Glauber Contessoto, CNBC’ye “Dogecoin satın almak için harcanabilir geliri olmadığı için” sadece tüm birikimlerini kullanmakla kalmadığını, aynı zamanda Tesla ve Uber hisseleri de dahil olmak üzere sahip olduğu tüm hisse senetlerini sattığını ve borç alarak marja yatırım yaptığını söyledi. 16 Nisan 2021’de, “/r/dogecoin” subreddit’inde “Hey millet yeni bir Dogecoin milyoneri oldum” başlıklı bir gönderi paylaştı.

DOGE milyoneri 500 milyon FLOKI satın aldığını açıkladı

12 Aralık 2021’de yayınlanan bir röportajda Contessoto, 500 milyon Floki Inu (FLOKI) tokeni satın almak için 125.000 dolar harcadığını söyledi. Ayrıca, DOGE’un en büyük kripto holdingi olmaya devam ettiğini de belirtti. Bir milyar dolarlık FLOKI tokenına sahip olma hedefine ulaşabilmek için FLOKI almaya devam edeceğini, ayrıca FLOKI ve DOGE’a dip seviyelerden ekleme yapacağını belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin Milyoneri, 2 Altcoin Belirledi: Bunda Muhteşem Boğayım! 2

Contessoto, Graham Stephan’ın 14 Şubat Pazartesi günü yayınlanan “The Iced Coffee Hour” podcast’inin bir bölümünde kripto para birimleri hakkındaki en son düşüncelerini paylaştı. Geçen yıl markasını büyütmeye ve kripto fenomeni olarak yeni tam zamanlı kariyerine odaklanmak için çalıştığı Los Angeles merkezli müzik şirketindeki işinden ayrıldı. Ayrıca Las Vegas’a taşınmayı planlıyor. Dogecoin’in geleceği ile ilgili olarak, “uzun vadede” iyi olacağına inanarak “süper bullish” olmaya devam ediyor. Nisan 2021’de Robinhood’da ilk satın aldığı DOGE tokenlarının tamamı hâlâ elinde.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap