Dogecoin geliştiricisi: Elon Musk ile 2019’dan beri konuşuyoruz

Dogecoin geliştiricisi: Elon Musk ile 2019’dan beri konuşuyoruz

Paylaş
Uzman Coin: Dogecoin geliştiricisi: Elon Musk ile 2019’dan beri konuşuyoruz

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin geliştiricileriyle blok zincirinin işlem verimliliğini iyileştirmek için çalıştıklarını açıklaması ses getirmişti. Dogecoin geliştiricilerinin 2019’dan beri Musk ile çalıştıkları ortaya çıktı.

Decrypt‘e konuşan Dogecoin geliştiricisi Ross Nicholl, Musk’ın 2019’da geliştiricilerle konuşmaya başlamasından bu yana verimliliği artırmaya teşvik ettiğini ve çok sayıda tavsiye ve girdi sağladığını söyledi.

Dört yarı zamanlı Dogecoin geliştiricisinden oluşan ekibin bir parçası olan Nicholl, Musk ile kripto paranın halihazırda Bitcoin’in yüzde 7’si kadar olan enerji tüketimini daha da azaltabilecekleri konusunda iyimser olduklarını ifade etti. Nicholl, Musk’ın Dogecoin geliştirici ekibiyle temas halinde bulunduğunu belirtti. Tesla CEO’sunun Dogecoin geliştirme çalışmalarını finanse etmeyi teklif ettiğini ancak ekibin teklifi kibarca geri çevirdiğini de ekledi.

Nicholl, Dogecoin geliştiricilerinin şu anda 1.21 sürümünü tamamladığını, bunun 2019’dan beri en büyük güncelleme ve gelecek daha fazla güncelleme için bir temel olduğunu söyledi.

Musk, Twitter’da 2019 yılının Nisan ayından bu yana Dogecoin ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Hatta bir ara profiline “Dogecoin CEO’su” yazmıştı. O günlerden bugüne sık sık Dogecoin hakkında paylaşımlar yapan Musk’ın şirketi SpaceX, Dogecoin’i ilk kez bir uzay görevinde ödeme olarak aldı. Ayrıca şimdi de Tesla’nın Dogecoin’i bir ödeme yöntemi olarak kabulü gündemde. Musk, yakın zaman önce takipçilerine bir anketle bunu sormuştu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap