Dogecoin fiyat analizi: Gerçek anlamda Ay’a giden DOGE’da kritik seviyeler

Dogecoin fiyat analizi: Gerçek anlamda Ay’a giden DOGE’da kritik seviyeler

Paylaş
Uzman Coin: Dogecoin fiyat analizi: Gerçek anlamda Ay’a giden DOGE’da kritik seviyeler

Dogecoin, son günlerin en çok konuşulan kripto parası. Elon Musk’ın katılım sağladığı Saturday Night Live şovunda sık sık bahsedilen Dogecoin, şimdi de gerçek anlamda Ay’a gidiyor. SpaceX, 2022’nin ilk çeyreğinde gerçekleşecek DOGE-1 Ay Görevi için Dogecoin ile ödeme aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – SpaceX, Dogecoin ile uzay taşımacılığı yapacak

Dogecoin tarafında bu gelişmeler olurken fiyat nasıl hareket ediyor? DOGE grafiğinde teknik görünüm nasıl?

Dogecoin: DOGE/USDT

4 saatlik grafikte Yükselen Takoz formasyonu içersinde fiyat hareketimiz devam ediyor. Takoz kırılımı hacimli bir mum ile olur ise 0.24000 ve daha sonra 0.17500 seviyelerine kadar düşüş gözlemlenebilir. Aynı zamanda saatlik grafiğimizde de Yükselen Takoz formasyonu gerçekleştiren fiyat hareketimiz kırılım ile birlikte aşağı yönlü 2 hedefini de aldı ve Direnç-Destek dönüşümü seviyesinden desteğini aldı. Tekrar yükseliş trendinin başlaması için 0.69750 seviyesinin üstünde mum kapanışı görmemiz gerekiyor. Eğer yükseliş başlar ise 0.90000 ve 1.00000 seviyeleri hedef olarak takip edilebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap