Dogecoin (DOGE) Grafik Tahlili – 24 Mayıs 2023

Dogecoin (DOGE) Grafik Tahlili – 24 Mayıs 2023

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin (DOGE) Grafik Tahlili – 24 Mayıs 2023

Altcoin’lerdeki sarsılan bir öbür isim Dogecoin (DOGE) oldu, kritik bir aralığa yaklaşan DOGE’de grafik ne durumda?

Sabah saatlerinde anlık olarak çöküş yaşayan BTC, altcoin’leri büyük ölçüde etkilemişti. Bu durum ile takviye düzeylerine çekilen altcoin’ler, telaş yarattı. 0,071 dolara gelen DOGE, yüzde 3 paha kaybederse çok kritik bir takviye düzeyine gerileyecek. Şu an için yıllık açılış fiyatının üzerinde süreç gören DOGE, bu bedeli aşağı istikametli kırdığı takdirde satış baskısına maruz kalabilir.

Dogecoin (DOGE) Grafiği Ne Durumda?

0,071 dolara kadar düşen DOGE, tıpkı vakitte yıllık açılış fiyatına da çok yaklaştı. Günlük ve haftalık açılış fiyatının altında olan DOGE, düşüş istikametli hareketind devam ederse 0,069 dolara kadar paha gelebilir. Memecoin furyasnın tekrar alevlenmesi yahut Elon Musk’ın DOGE ile ilgili toplumsal medya gönderileri, DOGE‘yi sırasıyla 0,76 – 0,085 – 0,091 ve 0,946 dolar düzeylerine yükseltebilir.

DOGE tarafındaki teknik tahlil kadar temel tahlil de kıymet taşıyor. Toplumsal medyadaki paylaşımlar, tanınan isimlerin DOGE hakkında telaffuzları üzere birçok durum DOGE fiyatını anlık olarak etkileyebiliyor. DOGE’deki fiyat hareketleri için teknik ve temel tahlilin tıpkı anda takip edilmesi daha net datalar sunabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin (DOGE) Grafik Tahlili – 24 Mayıs 2023 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap