Dogecoin Değil: Balinalar Bu 2 Göğüs Coin’e Koşuyor!

Dogecoin Değil: Balinalar Bu 2 Göğüs Coin’e Koşuyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Dogecoin Değil: Balinalar Bu 2 Göğüs Coin’e Koşuyor!

WhaleStats verilerine göre Binance Smart Chain (BSC) balinaları ilginç bir şekilde Dogecoin yerine 2 meme coin projesinden stokluyor. Güncel balina analizlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik…

Balinalar Dogecoin yerine SHIB ve BabyDoge stokluyor

Baby DogeCoin (BabyDoge), en büyük 1.000 BSC balinası arasında en çok satın alınan on token arasında ilk sıraya yükseldi. Balinalar Baby DogeCoin’e koşarken, Ethereum balinaları da Shiba Inu (SHIB) stokluyor. WhaleStats verilerine göre SHIB, son zamanlarda en büyük 1000 Ethereum balinası arasında en çok işlem gören token olmak için Polygon’u (MATIC) geride bıraktı. Bu arada, balina istatistiklerine göre, BabyDoge en büyük 1.000 BSC cüzdanının en çok satın aldığı 10 token arasına yükseldi.

https://twitter.com/WhaleStatsBSC/status/1492894132226125825

İstatistiklere göre, önceki 24 saat içinde her bir BSC balinası 1.654.978.962.131 (1.61 trilyon) BabyDoge toplamak için ortalama 5.900 dolar yatırım yaptı. BabyDoge’un fiyatı ise dün sabit kalırken bugün %5 geriledi. Shiba Inu ise farklı bir dünyada ve piyasa genelinden %3 yükselişle ayrılıyor…

Balinalar SHIB birikimini sürdürüyor

Balinaların Shiba Inu (SHIB) birikimi yavaşlamıyor, çünkü kripto para birimi sadece bir meme coin olmadığını göstermeye devam ediyor. BSC tabanlı PancakeSwap borsasında, dün geç saatlerde SHIB’ler için önemli miktarda Binance Coin (BNB) takas edildi. Balina istatistiklerine göre, yatırımcılar, satın alma sırasında 4,2 milyon dolar değerinde toplam 139 milyar SHIB satın aldı. Satın alımlar ortalama 0,00003026 dolardan gerçekleşti, ancak aynı süreçte Bitcoin’in fiyatı düşüşte olduğu için SHIB büyük hareketler yapamadı.

BTC Piyasası: Dogecoin Değil: Balinalar Bu 2 Göğüs Coin’e Koşuyor! 1

Düşüşe rağmen balinalar meme coin projelerine ilgili

Fiyatı, ATH seviyesi 0.00008616 dolardan %65.60 düştüğünden beri, köpek temalı kripto para birimine sahip balinaların sayısı arttı. Öte yandan, balina satıcıları tarafından Shiba Inu’nun ısrarlı stoklanması, fiyatını artırmaya devam ediyor. Geçen ayın verilerine göre, üçüncü en büyük Shiba Inu balina yatırımcıları 58.900.000.000 SHIB daha satın alarak varlıklarını artırdığını açıkladı. Birkaç balina yatırımcısı yıl boyunca SHIB biriktiriyor, bu yüksek net değerli yatırımcıların önümüzdeki aylarda SHIB fiyatında büyük bir yükseliş beklediği anlamına gelebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap