Dogecoin, Bu 4 Büyük Haberle Patladı! İşte Olanlar…

Dogecoin, Bu 4 Büyük Haberle Patladı! İşte Olanlar…

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin, Bu 4 Büyük Haberle Patladı! İşte Olanlar…

Cardano ve Dogecoin bugün sert bir şekilde yükseliyor. Ancak Tesla CEO’su Elon Musk’un DOGE’nin en son fiyat artışıyla hiçbir ilgisi yok. Peki Dogecoin neden aniden yükseldi? Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Lider meme coin Dogecoin ralliye başladı!

Popüler Bitcoin parodisi Dogecoin’in fiyatı, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %12’den fazla arttı. Bugün erken saatlerde, kripto para birimi Binance borsasında %14 artışla 0.1384 dolarlık gün içi zirvesine ulaştı. Fiyat artışı nedeniyle Dogecoin, Binance USD (BUSD) stablecoin’ini geçerek piyasa değeri ile 12. sıraya yükselmeyi başardı. Şaka coin şu anda 18 milyar dolar değerinde bir piyasaya sahip. Ancak yine de geçen Mayıs ayında kaydedilen 90 milyar doları aşan rekor değerinden çok uzakta yer alıyor.

En son fiyat artışı, sanal para borsası Bitcoin of America’nın Dogecoin’i ABD’deki kripto para birimi ATM makinelerinde kullanıma sunmasından sonra geldi. Ayrıca şirket, müşterilerin Litecoin alıp satmasına da olanak tanır. Bitcoin of America, 312 eyalette 1.800 kripto para ATM’sine sahip. Evrensel kiosku, bir banka kartından çekildikten sonra kripto para birimlerini nakit olarak satın almayı veya kriptolarını nakit olarak satmayı mümkün kılar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dogecoin, Bu 4 Büyük Haberle Patladı! İşte Olanlar… 1

Cardano ve Dogecoin bugün sert bir şekilde yükseliyor! İşte nedenleri…

Dogecoin’in ATM’lere eklenmesi, muhtemelen en büyük meme coin’in ana akım benimsenmesini artıracak. Komisyonsuz bir kripto para ticareti uygulaması olan Voyager, Çarşamba günü Dogecoin için destek ekleyerek müşterilerinin şaka kripto para birimini gönderip almasına izin verdi. DOGE ayrıca Çarşamba günü Binance ve diğer şirketlerin en popüler köpek meme paralarının arkasındaki topluluklarla alay etmesiyle Nation Puppy Day nedeniyle biraz daha dikkat çekti.

Ayrıca Manhattan, New York’ta bulunan üst düzey bir diş kliniği olan Upper East Dental Innovations, artık Dogecoin, Bitcoin ve Ethereum’u kabul ettiğini duyurdu. Tüm bu gelişmeler DOGE fiyatını aniden yükseltti. Ayrıca top 20’de DOGE gibi yüzde 10’un üzerinde artış yaşayan bir coin daha var. Cardano da yüzde 14’den fazla artışla ani bir yükseliş görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap