DOGE ve Bu 11 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak da Var!

DOGE ve Bu 11 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak da Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE ve Bu 11 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak da Var!

BIT Mining Limited, Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) madenciliği için tasarlanan en yeni madencilik makinesi LD4’ü tanıttı. Bu ortada, artık XRP ile Xspectar metaverse’de arazi satın almak mümkün. FARE Protocol ise bir tohum çeşidinde 6,2 milyon dolar topladı. Ve kripto dünyasından daha fazla haberler geldi.

DOGE, XRP, PEPE ve daha fazlası için sıcak haberler…

FARE Protocol 6,2 milyon dolar topladı

FARE Protocol, bir tohum tipinde 6,2 milyon dolar topladı. Bu tipi, Twitch’in kurucusu Justin Kan tarafından yönetilen Goat Capital ve C Squared Ventures yönetti. Ayrıyeten, bağış toplama süreci, ekosistemin ve mahallî tokenin bu yılın ilerleyen günlerinde Ethereum Katman-2 Blockchain’i Arbitrum’da piyasaya sürülmesinden evvel gerçekleşti.

Yüzlerce trilyonluk PawSwap (PAW) stake edildi

PAW staking için main-net yayına girerken, 24 saatten kısa bir müddet içinde yaklaşık 200 trilyon PAW eklendi. Paw Chain takımı, PAW ekosisteminin birinci büyük eserini piyasaya sürüyor. Bu doğrultuda Paw Chain, staking için main-net’i başlattığını duyurdu. Ayrıyeten grup, önümüzdeki birkaç gün içinde PAW ordusuyla kontrol durumuna ait bir rapor paylaşacak. Bununla birlikte, CertiK aslında PAW kodunun “standartlarını karşıladığını” söyledi. Bu nedenle şirket artık son kontrol puanını yapmakla meşgul.

Ankr’nin DeFi Şefi likit staking hakkında konuştu

Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr’ın DeFi şefi Filipe Gonçalves, Ankr’ın likit stake teknolojisini hakkında görüşlerini açıkladı. Ayrıyeten, Ankr’ın bu alandaki öbür projelerden farklı kılan özelliklerden bahsetti. Gonçalves, gelecek planlarını ve son muvaffakiyetlerini paylaştı.

XRP bu Metaverse’in para ünitesi oldu

Piyasa bedeline nazaran altıncı en büyük kripto para olan XRP, yeni bir yardımcı program ekledi. Artık XRP ile Xspectar metaverse’de arazi satın almak mümkün hale geldi. xSPECTAR, NFT koleksiyonları ve bir metaverse ile XRPL üzerine inşa edilmiş bir Web3 şirketi. xSPECTAR, geçen yılın Ekim ayında XRP Ledger Foundation tarafından UNL’ye doğrulayıcı olarak eklendi.

Analiste nazaran XRP 2017 modellerine paralellikler çizerken

XRP, muhtemelen 2017’de gözlemlenene emsal bir kırılmanın eşiğinde. Zira analist Harry, kısa müddet evvel XRP fiyat hareketlerinde gözlemlenen bir modele dikkat çekti. Harry’ye nazaran, XRP düşüş düzeltme devrinin sonunu gördü. Artık 2017’de şahit olunan en yüksek düzeylere ulaşma potansiyeli olan bir yola girdi. Bu modelin 2017’de tekrarına şahit olduk. Analiste nazaran, model bu yıl tekrarlanırsa XRP’nin 3 dolar fiyat maksadına tekrar ulaşması mümkün.

Blur yeni P2P protokolü ile ihtilal yaratıyor!

Önde gelen NFT Pazaryeri Blur, Non Fungible-Token’ler (NFT) için yeni bir borç verme protokolü duyurdu. Blend ismini taşıyan platform, alıcıların token süreçleri için teminat vermelerini sağlayacak. Böylelikle, traderların kullanabilecekleri NFT likidite ölçüsünü artırmalarını imkan verecek. Daha evvel Bored Ape Yacht Club, Loot & CryptoPunk NFT’leri üzere kıymetli NFT koleksiyonlarının dışında kalan potansiyel tüketicilerin, bu gelişmenin bir sonucu olarak artık ekosisteme dahil olmalarının önü açılmış olacak.

PEPE OKX listelemesiyle %50 artış gördü

Kripto borsası OKX 1 Mayıs’ta kıymetli bir duyuru yaparak, meme-coin Pepe’yi (PEPE) listeleme kararını açıkladı. Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere, listeleme 3 Mayıs günü UTC ile saat 4:00’te gerçekleşecek. Ayrıyeten kripto borsası, PEPE para çekme süreçlerini sonraki gün tıpkı saatte açacak.

Ripple, 1 milyar XRP’yi emanetten çıkardı

San Francisco merkezli Blockchain şirketi Ripple, Aralık 2017’de başlayan aylık XRP dağıtım stratejisinin bir modülü olarak 1 Mayıs’ta emanetten 1 milyar XRP çıkardı. Bu sürüm 469,6 milyon dolara muadil. Ayrıyeten, büyüyen ekosistemi desteklemeyi ve kripto para ünitesine yönelik artan talebi karşılamayı amaçlayan bir dizi aylık sürümün en sonuncusu.

Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE ve Bu 11 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak da Var! 1

VeChain, Consensus 2023’te yatırımcıları ikna etti

Her yıl olduğu üzere, Blockchain alanında kıymetli bir aktiflik olan Consensus 2023 geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Bu doğrultuda, birkaç platform kaydettikleri ilerleme ve gelecek planları hakkında detayları açıkladı ve paylaştı. Kurumsal seviyede Katman-1 akıllı kontratlar platformu VeChain en kıymetli duyurulardan birini yaptı. VeChain, Blockchain ve Web3 alanında meydana gelen kıymetli gelişmelerin merkezinde yer aldı. VeChain, grubunun Consensus 2023’te “kripto, teknik ve üst seviye takımların yeteneklerle tanışması ve #crypto-verse genelinde temaslar kurmasıyla” şahane vakit geçirdiğini söyledi.

Dogecoin ve Litecoin madencileri LD4 ile güç kazanıyor

BIT Mining Limited, yaygın olarak kullanılan iki kripto para ünitesi olan Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) madenciliği için tasarlanan en yeni madencilik makinesi LD4’ü tanıttı. LD4, bir evvelki model olan LD3’e nazaran daha yüksek verimlilik ve hesaplama gücü sağlıyor. DOGE ve LTC madencileri, bu Blockchain ağlarının inançlı kalmasını ve süreçleri doğrulamasını sağlıyor.

Helio Protocol (HAY), Frax Finance (FRAX) ile paydaşlık kuruyor

Çok eserli, merkezi olmayan bir borç verme/borç alma protokolü olan Helio Protocol, kıymetli iştiraklere imza atıyor. Ayrıyeten, kullanıcılarını NFT promosyonuna ve yeni bir stablecoin’in piyasaya sürülmesine katılmaya davet ediyor. Helio Protocol takımı, en tanınan DeFi ekosistemlerinden biri olan Frax Finance (FXS) ile bir paydaşlığın ve geçtiğimiz Şubat ayında büsbütün teminatlandırılan birinci fraksiyonel stablecoin olan FRAX ile bir protokolün başladığını duyurdu.

Bu ortada, Helio Protocol’un resmi duyuruya nazaran, Binance Coin’i (BNB) teminat gösteren tüm kullanıcılar için borçlanma oranlarını süreksiz olarak sıfıra indirdi. Kullanıcıların, sıfır kurul ödeyerek HAY stablecoin’i ödünç almaları mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap