DOGE, SHIB ve AXS Kestirimi: Bu Düzeyleri Bekleyin!

DOGE, SHIB ve AXS Kestirimi: Bu Düzeyleri Bekleyin!

Paylaş
BTC Piyasası: DOGE, SHIB ve AXS Kestirimi: Bu Düzeyleri Bekleyin!

Bitcoin fiyatı, düşen hacim ile birlikte 37 bin doların üzerinde zaman geçiriyor. Altcoin piyasası 29 Ocak’ın ortalama %5’lik 24 saatlik kazanımlarıyla toparlanmayı sürdürüyor. Bu yazıda, DOGE, SHIB ve AXS için teknik seviyeleri inceleyelim. Tecrübeli kripto analisti Jonathan Morgan önümüzdeki günlerin kritik seviyelerini belirliyor.

DOGE, SHIB ve AXS fiyat analizi

Dogecoin (DOGE) ile başlayalım. Meme coin aşağı yönlü eğilimini sürdürürken, alçalan kama formasyonun destek seviyesinin altına düşüyor. Alçalan kama, Dogecoin fiyatı için önemli bir faktör. Dogecoin boğaları başka bir düşüşü önlemek için fiyatı 0,19 dolar bölgesinin yakınında trend çizgisinin en az %20 ila %25 üzerinde tutması gerekiyor. Aşağı yönlü risklerde, analiste göre 0.16 dolar bandı herhangi bir zamanda hızlı bir satış riski altında. Ayrıca hacim, 0,16 ila 0,09 dolar arasında son derece zayıf, bu nedenle mevcut seviyelerde sıkı duruş gerektiriyor. Kamanın zirvesi 2 Şubat’ta gerçekleşecek.

BTC Piyasası: DOGE, SHIB ve AXS Kestirimi: Bu Düzeyleri Bekleyin! 1

Shiba Inu (SHIB) tarafında, meme token 0.000020 dolar destek seviyesini korudu. Haftalık Ichimoku tablosuna göre en yakın destek seviyesi 0,000007 dolar. Ancak analiste göre her an büyük bir sıçrama meydana gelebilir ve osilatörler olası yükseliş kırılmasını destekliyor. Aynı zamanda, RSI, 30’da bir ayı piyasasında ilk aşırı satım seviyesinin hemen üstünde. Sonuç olarak analist, SHIB fiyatında 0.000027 dolar üzerinde bir kapanışın, 0,000034 doları test edecek şekilde yükseltmek için destek tabanı oluşturacağını belirtiyor. Meme token, yazım sırasında 0.00002175 dolardan işlem görüyor.

  • Robinhood CEO’su Vlad Tenev, Shiba Inu (SHIB) listelemeyi planladıklarını bir kez daha doğruladı. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.
BTC Piyasası: DOGE, SHIB ve AXS Kestirimi: Bu Düzeyleri Bekleyin! 2

Piyasanın en büyük oyna-kazan ekosistemi ve NFT platformu Axie Infinity (AXS), daha önce haftanın başlarında belirlenen bir hedef bölgeye ulaştı. Ayılar satış baskısını 45 dolarlık destek bölgesinin ötesine taşıyor. Analiste göre desteğin 45 dolarda tutulmaması, 31 dolara doğru bir flaş çöküşü tetikleyebilir. Bununla birlikte, ayıların fiyatı aşağı yönlü çekememesi düşüşü zorlaştıracak. Analiste göre ortalama bir geri dönüş senaryosu, AXS daha yüksek fiyatlara ulaştığında daha güçlü hale gelecek.

BTC Piyasası: DOGE, SHIB ve AXS Kestirimi: Bu Düzeyleri Bekleyin! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap