DOGE, SHIB Değil: Kedi Temalı Bu Altcoin Patladı!

DOGE, SHIB Değil: Kedi Temalı Bu Altcoin Patladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE, SHIB Değil: Kedi Temalı Bu Altcoin Patladı!

Dogecoin’den (DOGE) ve Shiba (SHIB)’dan ilham alan köpek temalı kripto para birimleri yakın geçmişte ilgi odağı olmuş olabilir, ancak kedi temalı bir meme token olan CatBoy (CATBOY), bu hafta en çok kazananlar arasında ve %642 ile göz kamaştırıcı kazanç elde ediyor. Token, son 24 saat içinde %43.6 artışla 0.05052 dolara ulaştı.

SHIB veya DOGE değil, bu kedi temalı meme token patladı

CatBoy (CATBOY) fiyatının yükselişi yakın tarihli bir dizi duyuruya dayanıyor. CoinMarketCap’den elde edilen verilere göre, 24 saatlik CATBOY işlem hacimleri, yazım sırasında %69 artarak 2,9 milyon dolara yükseldi. CATBOY’un listelendiği tek platform PanCakeSwap (V2).

CATBOY, yazım sırasında CoinMarketCap’te trend olan kripto para birimleri arasındaydı. Fiyat takip web sitesine göre, topluluk liderliğindeki NFT projesinin token’i, %1,013,32 yükselen ApeCoin’den (APE) sonra bu hafta ikinci en büyük kazanan oldu. Kriptokoin.com olarak derlediğimiz, ApeCoin (APE) hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/BSCCatBoy/status/1504513371437092885

CATBOY, büyük bir hype kampanyası başlattı

Projenin whitepaper’ına göre anime ve manga severler için tasarlanan CATBOY, geniş bir NFT penceresine sahip. Kullanıcılar, değişen nadirlik seviyelerine sahip 18 farklı Catboy karakter kartını kapsayan bu NFT’leri satın almak için CATBOY token’i kullanabilirler. Founder edition Catboy ticaret kartları, nadirlik seviyelerine göre değişen APR’ler ile stake edilebilir. Bu kartlar ayrıca Catboy NFT pazarında da takas edilebilir. Proje, Binance CEO’su Changpeng Zhao da dahil olmak üzere Twitter’da 13.100 takipçi çekti. Ayrıca rap yıldızı Snoop Dogg’a tweet attı ve Zhao’nun onları takip ettiğini söyledi. CatBoy, reklamlar, yeni makaleler, “Büyük Serie A Ortaklığı” ve Space X reklam panosu etrafında odaklanan bir pazarlama kampanyası yürütüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: DOGE, SHIB Değil: Kedi Temalı Bu Altcoin Patladı! 1

Catboy NFT pazarı olan Catboy ürünlerini getirmek ve vahşi kedilere bağış yapmak ve mücadele eden kedi sahiplerini desteklemek için dünya çapında bir kullanıcı ağı oluşturmayı hedefliyor. Catboy, CatBoys’un kendi dapp’inde bulunan üç farklı NFT sürümünü barındırır. Kendi nadirlik seviyelerini içeren Founder Edition NFT’lerine sahip gizemli kutuların yanı sıra, NFT’ler pasif olarak Catboy kazanmak için NFT stake platformunda stake edilebilir. Tüm NFT’ler Catboy pazar yerinden satın alınabilir, satılabilir veya transfer edilebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap