Dikkat: Piyasa Düşerken Balinalar Bu Altcoin’lerin Peşinde!

Dikkat: Piyasa Düşerken Balinalar Bu Altcoin’lerin Peşinde!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Piyasa Düşerken Balinalar Bu Altcoin’lerin Peşinde!

Son dönemde sıkça Kriptokoin.com yazılarına konu olan jeopolitik belirsizlerin ortasında kripto para piyasaları inişli çıkışlı bir seyir izlerken muazzam miktarda SHIB ve ETH, büyük kripto yatırımcılar olan balinalar tarafından toplanıyor. Shiba Inu (SHIB) ve Ethereum (ETH) gibi popüler altcoin projeleri, en büyük 1000 Ethereum balinası tarafından satın alınan altcoinler arasında en üst sıralarda yer alıyor.

Balinaların gözdesi altcoin projeleri

WhaleStats verilerine göre, son saatlerde balinalar, kripto piyasası düştükçe Ethereum ve Shiba Inu gibi varlıkları ele geçiriyor. Zincir üstü veri sağlayıcısı WhaleStats, geçtiğimiz 24 saat içinde Ethereum balinaları tarafından satın alınan ilk 10 tokenin bir analizini sağladı. Shiba Inu ve Ethereum, USDC, USDT ve BUSD stablecoinlerinin yanı sıra listedekiler arasında.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1502450902183333895

Blockchain veri izleyicisi tarafından farklı tokenlerin satın alınmasını içeren birden fazla işlem bildirilmiş olsa da, en son ETH işlemi, 1.796 ETH veya 4.604.203 dolar değerinde bir FTM balinasının işlemiydi.

https://twitter.com/WhaleStatsFTM/status/1502344690598830082

Ethereum son 24 saat içinde en çok satın alınan tokenlerden biri olarak göründüğü için başka bir balina 1.180 ETH veya 3.078.715 dolar satın aldı.

Siba Inu da listenin gözdelerinden

IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu balinaları, büyük işlemlerin sayısı %16 arttığı için son 24 saat içinde daha aktif hale geldi. Büyük işlemlerdeki ani artışlar, genellikle, satın alan veya satan kurumsal oyuncular veya balinalar arasındaki yüksek aktiviteye işaret eder.

BTC Piyasası: Dikkat: Piyasa Düşerken Balinalar Bu Altcoin’lerin Peşinde! 1

WhaleStats, bu yatırımcı kategorisinin ortalama SHIB bakiyesinde %125,74’lük bir artış bildirdiğinden, ilk 100 Shiba Inu sahibi de portföylerini artırdı. Portföylerinin ortalama SHIB değeri de %112,74 arttı. Shiba Inu son raporda büyümeyi vurguladı. WhaleStats verilerine göre, SHIB, Ağustos 2020’de piyasaya sürülmesine rağmen, sahiplerin sayısı 1.196.806’ya ulaştığı için yaygın bir şekilde benimsendiğini kaydetti. Resmi Shiba Inu blogunda yayınlanan yakın tarihli bir raporda vurgulandığı gibi, SHIB’nin kitlesel olarak benimsenmesi, Shiba Inu’nun fiyatının 2021’de %46.000.000 gibi büyük bir artış göstermesine önemli ölçüde katkıda bulundu.

BTC Piyasası: Dikkat: Piyasa Düşerken Balinalar Bu Altcoin’lerin Peşinde! 2

Shiba Inu projesinin arkasında sağlam bir topluluk olduğu için, kripto para borsalarının, kripto paraları platformlarında alım satım için kullanılabilir hale getirmekten başka seçeneği kalmadı. SHIB şu anda Coinbase, Kraken, KuCoin, Crypto.com, Binance ve diğerleri dahil olmak üzere 100’den fazla borsada listeleniyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap