Dikkat: Haftaya Shiba Inu İçin Büyük Duyurular Olabilir!

Dikkat: Haftaya Shiba Inu İçin Büyük Duyurular Olabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Haftaya Shiba Inu İçin Büyük Duyurular Olabilir!

Blockchain iş platformu olan LaborX, önümüzdeki hafta popüler meme coin olan Shiba Inu (SHIB) topluluğu için bazı büyük haberler verebileceğinin ipucunu verdi. Özel bir SHIB topluluğu üyesi, yakın zamanda LaborX’in SHIB’e yönelik planları olup olmadığını sordu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

LaborX’ten Shiba Inu (SHIB) için nasıl bir hamle gelebilir?

Blockchain alanında bir iş bulma platformu olan LaborX, önümüzdeki hafta Shiba Inu topluluğu için büyük haberler verebileceğini ima etti. SHIB topluluk üyesi olan MILKSHAKE, yakın zamanda LaborX’e ekosistemde yeni oldukları için Shiba Inu (SHIB) tokenı ve topluluğu için yaklaşan planlarını sordu. LaborX, MILKSHAKE’in tweet’ine yanıt verdi ve platformun SHIB tokenı ve topluluğu için gönüllü bir program üzerinde çalıştığını söyledi. Bunun dışında, önümüzdeki hafta meme coin’e yönelik açıklayacakları bir planları olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz günlerde LaborX, SHIB tokenı için platforma destek ekledi ve SHIB’in bir ödeme yöntemi olarak kabul edileceğini duyurdu. Bu durum, serbest çalışanların ödeme olarak SHIB almasının önünü açtı. Platformda şu anda 48.000’in üzerinde serbest çalışan bulunuyor.

SHIB, token yakım portalı başlatıyor

Bu sırada SHIB, kripto para piyasasındaki en büyük meme coin’lerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), bir token yakma portalı başlatmaya hazır olduğunu duyurdu. Bu yeni projenin arkasındaki ana amaç, tokenin toplam arzını azaltmaktır. Birçoğuna göre bu, Shiba Inu’nun fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olabilecek ve benimsenmesini artırmaya yardımcı olabilecek bir şeydir.

BTC Piyasası: Dikkat: Haftaya Shiba Inu İçin Büyük Duyurular Olabilir! 1

Yakın tarihli bir soru cevap oturumunda, Shiba Inu’nun önde gelen ekip üyelerinden Archangel adlı biri, aynı zamanda bir token yakma portalı üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bu, halihazırda geliştirdikleri merkezi olmayan borsaya entegre edilecektir. Borsada, kullanıcıların tokenlarını yakmasına ve kripto para biriminin toplam arzını azaltmasına izin verecek belirli bir bölüm olacak. Yazım sırasında piyasa değeri ile on dördüncü sırada yer alan SHIB, yüzde 1.4’lük bir düşüş ile 0.00002438 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap