Dikkat: Dogecoin’de Bu Düzeylere Düşüş Bekleniyor!

Dikkat: Dogecoin’de Bu Düzeylere Düşüş Bekleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Dogecoin’de Bu Düzeylere Düşüş Bekleniyor!

Fxstreet analistlerinden Ekta Mourya’ya göre, DOGE‘yi tutan cüzdan adresleri bir darbe aldığından Dogecoin fiyatı çökme riski altında. Doge fiyatı, ağ etkinliğindeki düşüşe ve yatırımcılar arasında meme coin talebine yanıt olarak düşebilir. Dogecoin’i tutan cüzdan adreslerinin sayısı son zamanlarda %14,5 düşüşle 3,89 milyona düştü ve bu da meme coine olan talebin azaldığını gösteriyor. Analistler, DOGE fiyatının devam eden fiyat döngüsünde 0,09 dolara düşebileceğine inanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Dogecoin’de Bu Düzeylere Düşüş Bekleniyor! 1

Dogecoin (DOGE)’i bekleyen tehlike

DOGE fiyatı, meme coin ağındaki yatırımcı sayısı düştükçe düşebilir. FXStreet’teki analistlere göre meme coinin fiyatı düşüş trendine devam edebilir. DOGE fiyatı, beminsenme azaldıkça daha da düşme riskiyle karşı karşıya. IntoTheBlock’tan alınan verilere dayanarak, Dogecoin adresleri önemli bir düşüşe tanık oldu ve 4,55 milyon adresten yaklaşık %15 düşüşle 3,89 milyona geriledi. Kriptokoin.com‘un görüşlerine başvurduğu analistlere göre düşen adresler, yatırımcıların ilgisinde ve meme coinin benimsenmesinde tutarlı bir düşüşe işaret ediyor.

Destekçiler, fiyatları toparlanmaya çalışırken Shiba Inu ve Doge’nin zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya olduğuna inanıyor. Memecoinler köpek kulübesine çarptı ve analistler devam eden fiyat döngüsünde daha fazla düşüş öngörüyor. Dogecoin katili Shiba Inu ve Doge, son iki hafta içinde çift haneli bir fiyat düşüşü yaşadı. Piyasa değerine göre en büyük on üçüncü kripto para birimi, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %85 ​​uzakta ve analistler daha fazla çöküş için yer olduğuna inanıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Dogecoin’de Bu Düzeylere Düşüş Bekleniyor! 2

Analistler düşüş görünümü sundu

Analistler, Doge fiyat trendini değerlendirdi ve düşüş görünümü sundu. FXStreet analistleri, Doge fiyatının, meme coin için düşüş göstergesi olarak kabul edilen önceki düşen takozu takip ettiğini savunuyor. FXStreet’teki analistlere göre, Dogecoin fiyatındaki düşüş büyük ölçüde uzadı. Eğilim çizgisi test edilmeye devam ediyor ve Dogecoin fiyatı bundan sekiyor. Dogecoin fiyatı 13 Mart 2022’de son 300 günün en düşük günlük kapanışına ulaştı. Dogecoin fiyat düşüş trendi Mayıs 2021’de başladı ve son dokuz ay boyunca devam etti. Analistler, Dogecoin fiyatının 0,09 dolarlık aşağı yönlü bir hedefe ulaşabileceğine inanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap