Dikkat: Binance’den Shiba Inu ve Bu 9 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru!

Dikkat: Binance’den Shiba Inu ve Bu 9 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Binance’den Shiba Inu ve Bu 9 Altcoin İçin Kıymetli Duyuru!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) ve diğer bazı kripto paralar için yüksek getiri sağlayacağı söylenen yeni bir stake girişimi başlattı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Shiba Inu ve bu altcoin’ler stake platformuna ekleniyor

Binance tarafından yayınlanan bir duyuruya göre “Yüksek Verim Merkezi (High-Yield Center)” isimli staking girişimi, SHIB sahiplerinin yıllık yüzde 104.62’ye kadar getiri kazanmak için kripto para birimini stake etmesine izin verecek. Binance, stake alıştırmasının bu gece 05.00’te resmi olarak başladığını ve hizmet esasının “ilk gelene göre” olacağını belirtti.

SHIB stake etmekle ilgilenen katılımcılar en az 200, en çok 7 milyon SHIB tokenı stake edebilecek. Shiba Inu kripto para biriminin stake süresi 10 günlük bir süreci kapsayacak. Binance, faiz ödeme süresinin günlük olarak katılımcılara ödeneceğini ve bunun önümüzdeki 10 güne kadar kilitli staking’in onaylandığı günün gecesinde başlaması bekleniyor.

Yalnızca SHIB’in staking süresi 10 gün ile sınırlı

Dünyanın en büyük borsası ayrıca Solana (SOL), Axie Infinity (AXS), Polygon (MATIC), VeChain (VET), Cadano (ADA), Near (NEAR), LUNA, Avalanche (AVAX), PancakeSwap (CAKE) ve Terra (LUNA) gibi diğer kripto para birimleri için girişimi başlattı.  SOL, Binance Yüksek Getiri Merkezi staking’inde yüzde 7.32 ile en düşük yıllık standart faiz oranına sahipken, AXS yüzde 104,62’lik bir yatırım getirisine sahip.

SHIB’in dışındaki altcoin’lere bakıldığında, çoğu için staking sürecinin 90 gün olduğu görülüyor. Borsa, “Belirli kripto para birimlerinde Kullanıcı Başına maksimum Kilitli Staking Limiti, teklifler sınırlı olduğundan ve tüm kullanıcılara açık olduğundan değişebilir” ifadelerini kullanıyor. Kullanıcılar, Cüzdanlar > Kazan > Kilitli Stake kategorilerine giderek Kilitli Staking varlıklarını görebilirler. APY, staking ödüllerine göre günlük olarak ayarlanır. Kilitli Staking ürünleri için kilit açma süresinin ise 1 gün olacağı belirtiliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap