Dikkat: Binance Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Dikkat: Binance Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Binance Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurularında 8 altcoin’e yer verdi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Binance, 6 yeni işlem çifti ekliyor

İşlem hacmiyle en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, bugün yaptığı duyurusunda platforma yeni pariteler eklendiğinin haberini verdi. Bu ticaret çiftleri için alım satım işlemleri yarın, yani 10 Şubat 2022’de TSİ 12.00’de başlayacak. Açıklamalara göre borsaya aşağıdaki pariteler eklenecek:

  • Celer Network (CELR)/Ethereum (ETH),
  • ConstitutionDAO (PEOPLE)/Binance Coin (BNB),
  • Smooth Love Potion (SLP)/Binance Coin (BNB),
  • Spell Token (SPELL)/Binance Coin (BNB),
  • Spell Token (SPELL)/TRY,
  • Theta Fuel (TFUEL)/Binance USD (BUSD).
BTC Piyasası: Dikkat: Binance Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı! 1

Borsa, NANO’nun ticker’ını XNO olarak değiştirdi

Binance, NANO’dan XNO’ya geçiş sürecini tamamladı ve XNO için para yatırma ve çekme işlemlerini açtı. “Modern dünya için dijital para” olarak adlandırılan Nano, güvenli, pratik olarak anında ödemeleri ücretsiz olarak kolaylaştırmak için tasarlanmış bir kripto para birimidir ve hem eski finansal altyapının hem de birçok modern kripto para biriminin bazı önemli sorunlarını giderir. Kasım 2021’de Nano’yu gerçek dünyaya getirmeyi ve Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO) gereksinimlerinin küresel olarak tanınan standartlarına uymayı hedefleyen nano, yeni bir ticker ve standart bir sembol kabul etti: XNO ve Ӿ.  Nano ekibinden yapılan duyurunun ardından borsa, NANO’nun kodunu XNO olarak güncelledi.

Borsa, Harmony (ONE) hard fork’unu ve güncellemesini destekliyor

Son olarak borsa, bugün yaptığı duyuruda Harmony’nin (ONE) 22.872.064. blok yüksekliğinde gerçekleşecek olan ağ yükseltmesini ve hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu. ONE’ın para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 12 Şubat 2022 TSİ 01.00 tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Duyuruya göre ONE ticareti, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecek. Yükseltilen ağın stabil olduğuna karar verildiğinde para yatırma ve çekme işlemleri yeniden aktif olacak. Harmony, merkezi olmayan uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformudur.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap