Dikkat: Binance, Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Dikkat: Binance, Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Binance, Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance, sekiz altcoin’i ilgilendiren çeşitli duyuruları paylaştı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Binance, kredi platformuna ALGO ve NEAR’ı ekliyor

Bugünkü duyurusuna göre Binance, Algorand (ALGO) ve Near Protocol’ü (NEAR) Binance Loans platformuna ödünç alınabilir varlıklar olarak ekledi. Binance Loans, desteklenen kripto para birimleri için faiz oranları, teminat varlıkları, piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler sunmak amacıyla çok çeşitli seçenekler sunuyor.

APENFT ve Sologenic airdrop’u destekleniyor

Borsa, bir başka duyurusunda sanat eserlerini Blockchain’e kaydeden bir NFT projesi olan APENFT’nin airdrop’unu destekleyeceğini bildirdi. Bu airdrop’ta APENFT; TRON, Just, WINkLink ve BitTorrent sahiplerine aylık olarak airdrop yollayacak. Bildirilenlere göre ilk airdrop bugün gerçekleşecek ve 10 Haziran 2023’de sonlanacak. Öte yandan Binance, XRP (XRP) sahiplerine yönelik yapılan Sologenic (SOLO) airdrop’unu tamamladığının haberini verdi. Kullanıcılar bu tokenların alındığını kullanıcı merkezindeki dağıtım sayfasından onaylayabilecek. Binance hesabında en az 10 XRP tutanlara SOLO dağıtıldı. SOLO projesi mainnet lansmanı için bir köprü üzerinde çalışıyor, bu nedenle SOLO para çekme işlemleri yalnızca BEP ağında mevcut.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Binance, Bu 8 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı! 1

Liquid Swap’e MBOX eklendi, NuCypher ve Keep Network token birleşimi desteklendi

Binance, Liquid Swap’te MBOX için destek eklediğini ve iki yeni likidite havuzu açtığını duyurdu. Bu likidite havuzları ise şu şekilde: MBOX/BNB, MBOX/USDT. Liquid Swap, AMM (Otomatik Piyasa Yapıcı) ilkesine dayalı olarak geliştirilmiş bir likidite havuzudur. Farklı likidite havuzlarından oluşur ve her likidite havuzunda iki kripto para birimi veya fiat varlık bulunur.

Son olarak Binance, NuCypher (NU) ve Keep Network (KEEP) tokenlarının Threshold Network Token (T) ile birleştirilmesini destekleyeceğini duyurdu. Öncelikle bugün gece saatlerinde NU/USDT, NU/BUSD, KEEP/USDT, KEEP/BUSD ve KEEP/BTC çiftleri için çeşitli işlemler kısıtlandı. Ardından borsa, KEEP/USDT vadeli işlem sözleşmeleri için maksimum kaldıracı 25x olarak ayarladı. 15 Şubat’ta ise bunlara yönelik yeni işlemler gerçekleştirecek. Tüm sürecin 16 Şubat’ta sonlanması bekleniyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap