Dikkat: Binance Bu 6 Altcoin İçin Büyük Duyurular Yaptı!

Dikkat: Binance Bu 6 Altcoin İçin Büyük Duyurular Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Dikkat: Binance Bu 6 Altcoin İçin Büyük Duyurular Yaptı!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin’lere yönelik yeni duyurularda bulundu. Borsa, bazı altcoin çiftlerini borsaya eklerken iki yeni likidite havuzu açtı. İşte detaylar…

Binance, beş yeni altcoin çifti listeliyor

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in bugünkü duyurusuna göre borsa, bazı altcoin çiftleri için alım satımı faaliyete geçirecek. Binance’in duyurusuna göre aşağıdaki altcoin çiftlerinde alım satım, yarın, 11 Mart 2022’de Türkiye saati ile 12.00’de başlayacak:

  • Anchor Protocol (ANC) / Binance Coin (BNB),
  • Cosmos (ATOM) / EUR,
  • Gala Games (GALA) / EUR,
  • Kusama (KSM) / Ethereum (ETH)
  • UMA (UMA) / TRY
BTC Piyasası: Dikkat: Binance Bu 6 Altcoin İçin Büyük Duyurular Yaptı! 1

Borsa, EUR ve TRY’nin fiat para birimleri olduğunu ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmediğini belirtiyor. Borsa, çeşitli altcoin’leri veya altcoin çiftlerini platforma eklerken bazılarını da çıkarıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde IQ/BNB ve RLC/BNB çiftleri delist edilmiş, yani platformdan kaldırılmıştı.

Borsa iki yeni likidite havuzu açıyor, Liquid Swap’e ekleme yapıyor

Bugün yaptığı başka bir duyuruda kripto para birimi borsası, Binance Liquid Swap’in Automata (ATA) için destek eklediğini ve iki yeni likidite havuzu açtığını açıkladı. Liquid Swap’te ATA, Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) çifti ile işlem görecek. Borsa, “Likidite havuzuna fon eklemek belirli riskler taşır. Kaldırıldıktan sonra size iade edilen token dağılımı, ilk girdinizden farklı olabilir. Bir likidite havuzuna fon eklerken veya bir likidite havuzundan fon çıkarırken bazı işlem ücretleri alınabilir,” diyerek uyarıda da bulundu.

BTC Piyasası: Dikkat: Binance Bu 6 Altcoin İçin Büyük Duyurular Yaptı! 2

Borsanın açıklamasına göre Liquidity Swap, AMM (Otomatik Piyasa Yapıcı) ilkesine dayalı olarak geliştirilmiş bir likidite havuzudur. Diğer tüm merkeziyetsiz finans (DeFi) takasları gibi, farklı likidite havuzlarından oluşur ve her likidite havuzunda iki dijital token veya fiat varlık bulunur. Likidite sağlayıcısı olmak için havuzlarda likidite sağlayabilir, işlem ücreti ve esnek faiz kazanabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap