Dikkat: Binance Bu 5 Altcoin İçin Kıymetli Haberi Duyurdu!

Dikkat: Binance Bu 5 Altcoin İçin Kıymetli Haberi Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Binance Bu 5 Altcoin İçin Kıymetli Haberi Duyurdu!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Binance Custody platformuna 5 yeni altcoin’in eklendiğini duyurdu. Custody, yani saklama platformu, kurumsal düzeyde hizmet sunulduğunu belirtiyor. Kriptokoin.com olarak, Binance’in en son duyurusunu aktarıyoruz…

Binance, Custody’e bu 5 altcoin’i ekliyor

Borsanın açıklamalarına göre “Binance Custody, kripto para birimi yatırımcılarının kripto para varlık alanına yatırım yaparken içiniz rahat etmesi gerektiğine inanıyor.”.Binance Custody, hem düzenlenmiş hem de uyumlu, güvenli ve sağlam, kurumsal düzeyde bir sanal varlık saklama platformu sunduğunu iddia ediyor. Bu sabah atılan bir tweet’e göre platform, artık Tribe (TRIBE), Yield Guild Games (YGG), Mobox (MBOX), Powerledger (POWR) ve My Neighbor Alice (ALICE) için para yatırma ve çekme işlemlerini destekliyor. Bu altcoin’lere yönelik detayları aşağıdaki listeden görebilirsiniz:

  • Tribe (TRIBE): Tribe, FEI algoritmik stablecoin’i için yönetim tokenıdır. Fei, stablecoin piyasasına yeni bir merkezi olmayan çözüm sağlamayı hedefliyor. Mevcut stablecoin’ler ya fiat teminatlıdır ve bu nedenle merkezileştirilir veya kripto teminatlıdır, bu da onları sermaye açısından verimsiz hale getirir. FEI, fraksiyonel rezerv merkez bankacılığına benzer bir model önerir.
Ulaş Utku Bozdoğan: Dikkat: Binance Bu 5 Altcoin İçin Kıymetli Haberi Duyurdu! 1
  • Yield Guild Games (YGG): Yield Guild Games, NFT’lere yatırım yapan bir DAO’dur. Kuruluşun amacı, dünyanın en büyük sanal ekonomisini geliştirmek, faydayı en üst düzeye çıkarmak ve gelirleri paydaşlarıyla paylaşmak için varlıklarını optimize etmektir.
  • Mbox (MOBOX): MOBOX Protocol, yield farming’i oyun NFT’leriyle birleştirir ve ekosistem kazanmak için oynaması ve oynaması gerçekten ücretsiz bir oyun yaratır. Binance Smart Chain’i kullanır.
  • Powerledger (POWR): Powerledger (POWR), sürdürülebilir bir gelecek için dağıtılmış ve merkezi olmayan enerji pazarları için yazılım oluşturan bir teknoloji şirketidir. Enerji ve çevresel emtiaların takibini ve ticaretini sağlar.
  • My Neighbor Alice (ALICE): My Neighbor Alice, Chromia üzerine inşa edilmiş, çiftçilik temalı bir oyna-kazan oyunudur. Her oyuncunun oyunda kendilerini temsil eden ve istedikleri gibi değiştirebilecekleri kendi avatarları vardır.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap