DeVere: “Bitcoin Değer Kazanmaya Devam Edecek”

DeVere: “Bitcoin Değer Kazanmaya Devam Edecek”

Paylaş
DeVere: “Bitcoin Değer Kazanmaya Devam Edecek”

Uluslararası finansal danışmanlık şirketi olan DeVere’nin kurucusu, Bitcoin ve kripto paralarda yaşanan ciddi değer artışlarından sonra birtakım açıklamalarda bulundu. DeVere danışmanlık şirketinin CEO’su Nigel Green yaptığı açıklamada, kripto paralarda kışın son bulduğunu açıklayarak şu ifadeleri kullandı: “Kripto paralarda ciddi bir yükselişin olduğunu hep beraber görüyoruz. Başta Bitcoin olmak üzere tüm altcoinlerde kışın son bulduğunu belirtmek istiyorum. Ayrıca şunu da belirtmekten dolayı mutluluk duyuyorum. Bitcoin’in önümüzdeki günlerde çok daha fazla değer kazanacağını buradan bildiriyorum. Bitcoin’in yükselmesi demek, yatırımcılar içinde ek bir gelir kapısı demek. Kripto para piyasasının önde gelen coini olan BTC’nin değer kazanması, diğer dijital varlıklarında değer kazanmasına sebep olacaktır.” açıklamalarında bulundu.

Devere finansal danışmanlık şirketi Bitcoin’in bu sene ulaşacağı seviyeyi 7 bin dolar olarak belirledi. Dev şirketin CEO’su Nigel Green, “Kripto paralarda görülen bu yükseliş, pek çok yatırımcıyı ve kripto paraya şüpheci yaklaşanları cezbedecek. Tüm bunların dışında Bitcoin’in kurumsal ilgiyi tekrar kazanması da mümkün. Kurumlar, sektörü yeterince benimsemedikleri takdirde, rakiplerinden sıyrılıp ön plana çıkacaklarını açıkçası düşünmüyorum.” şeklinde konuştu.

Ünlü şirketin CEO’su tarafından yapılan bu açıklama birçok kesimi de harekete geçirdi. Bazı yatırımcılar hala kripto paralara karşı şüpheci yaklaşırken bazıları ise hala Bitcoin’in tabanı görmediğini iddia ediyor. Bu karmaşıklık ortadan kalktığı zaman yatırımcılarda gönül rahatlığıyla coin satın alabilecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap