Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti!

Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti!

Paylaş
BTC Piyasası: Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti!

NFT satışları 2021’de hız kazandı ve günlük hacim bazınsa tüm zamanların en yüksek seviyesine 29 Ağustos’ta 411 milyon dolarla ulaştı. Verilere göre değer bazında satışlar 2021’de 15.57 milyar doları buldu ve 2 ve 3 Ocak’ta 100 milyon doların üzerine çıktı. Bu yazıda, en büyük 1.000 Ethereum balinasını izleyen WhaleStats platformundan elde edilen veriler ışığında, balinaların cüzdanlarının en fazla işlem yaptığı 5 NFT coin ve koleksiyonunu listeleyelim.

En çok işlem gören NFT coin koleksiyonları

İlk sıradaki Friends, son 30 gün 360 farklı cüzdan arasında el değiştirdi. Ethereum tabanlı bir NFT token olan Friends’ın toplam 654 yatırımcısı var ve bugüne kadar 41,496 transfere imza attı. Invisible Friends koleksiyonu, aşağıdaki link’te yer alan eserlerden oluşuyor ve OpenSea NFT platformunda listeleniyor. Invisible Friends’in zemin fiyatı 8.8 ETH.

Listenin ilerleyen sıralarında aşağıdaki NFT coin koleksiyonları görüyoruz. İkinci sırada, ERC-721 tabanlı IMAGINARY yer alıyor ve 911 yatırımcısı ve toplam 21,128 transferle WhaleStats listesindeki en popüler koleksiyonlardan.

BTC Piyasası: Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti! 1

IMAGINARY, Ethereum ağında 8888 benzersiz NFT’nin ilk dağıtımıyla ​​keyifli bir 3D sanat eseri. Proje, sevgiyi, pozitifliği ve yaratıcılığı yaymak için sanatı kullanmaya inanıyor. Aşağıdaki IMAGINARY NFT parçası, yakın tarihte piyasa sürülen örneklerden sadece bir tanesi.

https://twitter.com/Imaginary_Ones/status/1497832583542960128

Üçüncü sırada, 2,977 cüzdana ayrılan GUCCI Token’i görüyoruz. NFT’ler, Gucci’nin tasarım başkanı Alessandro Michele tarafından Superplastic ile işbirliği içinde oluşturuldu. Üç kez piyasaya sürülmek üzere yalnızca 250 NFT basılacak (mint) ve on öğenin ilk dağıtımı 1 Şubat’ta tamamlandı. İlk dijital koleksiyonların her biri, Gucci’nin İtalya’daki seramikçileri tarafından el yapımı özel bir seramik heykelle gelecek.

BTC Piyasası: Devasa Balinalar, Bu 5 NFT Coin’ine Göz Dikti! 2

Listenin son sıralarında, Adidas markasının NFT’leri Adidas Bayc ve bir oyun platformunun NFT coin’i olan BRAINDOM’u görüyoruz. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden birisi olan Adidas, metaverse sektörünün kabul görmesiyle birlikte bu alan bir dizi ortaklık yaptı ve etkinlikler düzenledi. BRAINDOM ise balina cüzdanlarının çok satın aldığı bir diğer kabul gören NFT coin. Bu iki koleksiyonla birlikte listenin genel görünümü aşağıdaki gibidir.

  • Friends
  • IMAGINARY
  • GUCCI
  • ADIDASBAYC
  • BRAINDOM

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap