Dev Tahmin: Bu Altcoin Yüzde 14.500’lük Pump Görecek ve Bitcoin’i Bile Geçecek!

Dev Tahmin: Bu Altcoin Yüzde 14.500’lük Pump Görecek ve Bitcoin’i Bile Geçecek!

Paylaş
Dev Tahmin: Bu Altcoin Yüzde 14.500’lük Pump Görecek ve Bitcoin’i Bile Geçecek!

Kriptokoin.com – Popüler altcoin Tezos (XTZ), son iki haftadır kripto para birimlerinin çoğunu geride bıraktı. Analistlere göre, kripto para Coinbase’in Tezos staking hizmetlerini dünyadaki tüm müşterilere genişlettiğini duyurması sayesinde hala güç kazanıyor.

Rakesh Upadhyay: Tezos boğa görünüyor ve 3 doları hedefliyor

Analistlere göre XTZ, temelde geçen hafta büyük bir boğa hareketi görmüş ve halen güçlü olan tek büyük kripto para birimi. Tezos, Ekim ayının sonunda 0,749 dolarda otururken sadece iki hafta sonra 7 Kasım’da 1,43 dolara yükselerek olağanüstü bir mini boğa yaşadı. Yazım sırasında ise kripto para geri çekildi ve 1,19 dolar seviyesinden ticaret yapıyor.

Cointelegraph’ın teknik analisti Rakesh Upadhyay tarafından yapılan son bir analiz, Tezos’un 1,45 doları aşmak ve fiyatını 3 dolara kadar fırlatmak için iyi bir şansı olduğunu gösteriyor. Rakesh, tüm piyasanın yaşadığı son olumsuz eğilimin sürmesi halinde, Tezos’un da diğer kripto para birimleri ile birlikte aşağı kayabileceğini de belirtiyor.

Yaz Sheıkh: Tezos harika görünüyor! Yeni ralli kapıda

Popüler bir kripto para analisti olan Yaz Sheıkh, Tezos için iyi bir görüşe sahip. Yaz Sheıkh, Tezos’un şu ana kadar harika göründüğünü ve kısa süre sonra tekrar 1,40 doları test edebileceğini düşünüyor.

Jeremy Ross: Tezos Bitcoin’i yenebilecek tek kripto para!

Jeremy Ross gibi diğer analistler de popüler altcoin konusunda iyi beklentilere sahipler. Jeremy, geçtiğimiz günlerde Tezos’un Bitcoin’i yenebilecek ve gelecekte daha yüksek piyasa değerine sahip olabilecek tek kripto para olacağına inandığını tweetledi. Jeremy Ross’un tweeti, birçok yanıt aldı ve çoğu olumlu değildi. Bazı Twitter kullanıcıları Jeremy’yi Tezos’ta ciddi yatırım olduğu için kripto parayı olduğunda daha farklı tanıtmakla suçladı. Diğerleri basitçe tweet’in bir şaka olduğunu ve kimsenin bu öngörüyü ciddiye almaması gerektiğini söyledi.

Popüler altcoin Tezos, yüzde 14.500’lük bir artışla Bitcoin’i geçebilir mi?

Her ne kadar Tezos son iki haftadır piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterse de yine de Coinmarketcap’ta 15. sırada ve Bitcoin’i geçmek için fiyatta %14.500’lük bir artış deneyimlemesi gerekecek. Popüler analistlere göre, Tezos’un yükseliş eğilimine devam etmesi ve belki de 2 dolara doğru yeni bir yükselişe geçmesi muhtemel. Ancak uzmanlara göre kripto para, Bitcoin’i yenmekten çok uzak ve bunun için devasa bir büyüme yaşaması gerektiği de açık. Altcoin tahminleri ile ilgili kritik haberler için “Sert Zıplayacaklar” Diyen Analist 3 Altcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap