Dev Şirket: Bu Altcoin, Kurumsal Yatırımcıların Radarında!

Dev Şirket: Bu Altcoin, Kurumsal Yatırımcıların Radarında!

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Şirket: Bu Altcoin, Kurumsal Yatırımcıların Radarında!

Dijital varlık yönetimi devi Galaxy Digital’ın yakın tarihli bir raporu, en güçlü Ethereum rakiplerinden birinin kurumsal benimsemede çığır açtığını vurgulayan analizlere yer verdi. Raporun ayrıntılarını ve altcoin projesine dair yakın tarihli gelişmeleri Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bu altcoin projesi kurumsal benimsemede büyük adımlar atıyor

Galaxy Digital’in yakın tarihli bir raporuna göre, bir Ethereum (ETH) rakibi kurumsal kabul açısından “büyük ilerleme” kaydediyor. Dijital varlık devine göre akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX), merkezi olmayan finans (DeFi) açısından şimdiden “önemli bir ivme” kazandı. Avalanche’ın arkasındaki teknoloji firması olan Ava Labs, Galaxy Digital’e göre geleneksel bankacılık sektörüne de girmeyi planlıyor. Raporda, projenin kurumsal ortaklıkları hakkında şu ayrıntılara yer veriliyor:

Örneğin, ReTok Finance, kısmi mülk sahipliği sunmak için Avalanche’ı geliştirmeyi tercih ederken, Ryval, insanların hukuk davalarını takip etmeleri veya tahkim etmeleri için bir dava finansmanı ürünü olan İlk Dava Tekliflerini yarattı. Güvenlik token’leri gibi daha birçok token uygulaması henüz ortaya çıkmadı.

BTC Piyasası: Dev Şirket: Bu Altcoin, Kurumsal Yatırımcıların Radarında! 1

Avalanche, Galaxy Digital’e göre Kasım ve Aralık aylarında Big Four muhasebe şirketlerinden Deloitte ile stratejik bir anlaşma imzaladı. Deloitte ve Ava Labs tarafından geliştirilen yeni bir felaket kurtarma aracı olan Close As You Go, doğal afet mağdurları için ödemeleri kolaylaştırmak için Avalanche Blokchcain’i kullanıyor.

Avalanche (AVAX) nedir?

Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar ve Blockchain ağları için bir temel görevi gören birinci katman Blockchain. Akıllı sözleşmeler için en popüler Ethereum’u tahttan indirme hedefiyle en güçlü rakiplerinden biri olarak görülüyor. AVAX bu hedefini, ölçeklenebilirliği korurken saniyede 6.500 işleme kadar daha büyük bir işlem çıktısı sağlayarak yapmayı amaçlıyor.

BTC Piyasası: Dev Şirket: Bu Altcoin, Kurumsal Yatırımcıların Radarında! 2

Avalanche’ın yerel kripto para birimi olan AVAX, piyasa değerine en büyük onuncu kripto para birimidir ve bu noktaya 2021’deki üstün performansıyla ulaştı. Popüler oyna-kazan Blockchain oyunu Crabada (CRA) ve launchpad platformu Avalaunch (XAVA), Avalanche tabanlı bilinen projeler. AVAX fiyatı, 2021 Kasım zirvesinde 146.22 dolara ulaştı. Mevcut seviyelerde, ATH fiyatının %45.91 altında işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap