Dev SHIB Balinası, Alım Yaptı: Sepetinde Bu Coinler Var!

Dev SHIB Balinası, Alım Yaptı: Sepetinde Bu Coinler Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Dev SHIB Balinası, Alım Yaptı: Sepetinde Bu Coinler Var!

Balina izleme platformu WhaleStats taafından sağlanan verilere göre, anonim bir Shiba Inu (SHIB) balinası, yaklaşık 1 milyon dolar değerinde (42 Milyar SHIB tokeni) büyük bir satın alma gerçekleştirdi. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

SHIB balinasının cüzdanında başka neler var?

Balina katmanı cüzdan izleme hizmeti WhaleStats’ın verilerine göre, bahsedilen anonim cüzdan 5 Mart’ta UTC saatiyle 05:00’te büyük bir satın alma gerçekleştirdi. Alıcı adres şu anda meme coin’i Shiba Inu (SHIB), bir stablecoin projesi olan Tether (USDT) ile metaverse coin projeleri The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) dahil olmak üzere 109,2 milyon dolar değerinde çeşitli token’lere sahip bulunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev SHIB Balinası, Alım Yaptı: Sepetinde Bu Coinler Var! 1

Anonim balinanın cüzdanındaki en büyük ikinci varlık, Ethereum Blockchain’deki Tether’in USDT stablecoin’i. Ne yazık ki, cüzdan WhaleStats’ın en büyük Ethereum adresleri listesinde listelenmiyor. Bu nedenle cüzdanın performansını ve özel olarak Shiba Inu pozisyonunu belirlemenin bir yolu yok.

Shiba Inu’nun piyasa performansı nasıl?

Bir zamanlar çok özel bir köpek varmış. O köpek bir Shiba Inu’ydu ve bu köpek dünya çapında milyonlarca insana üzerinde köpek resmi olan token’lere para yatırmaları için ilham verdi. İşte bu kripto paralardan birisi de aynı adı taşıyan Shıba Inu (SHIB)’di. Kripto analisti Arman Shirinyan’a göre SHIB, 0,000023 dolarlık yerel dip bölgesine girdi ve ayrıca token için bir destek bölgesi görevi gören 200 günlük hareketli ortalama çizgisine ulaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Dev SHIB Balinası, Alım Yaptı: Sepetinde Bu Coinler Var! 2

Daha önce SHIB, piyasadaki toparlanmanın desteğiyle bundan 0,000028 dolara sıçramıştı. Ne yazık ki, balina tarafından yapılan büyük satın alma, 12,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile meme coin’inde yardımcı olamadı. CoinMarketCap verilerine göre basın zamanında, son 24 saatte %2,72 değer kaybeden meme coin, 0,00002387 dolardan işlem görüyordu. SHIB, yaklaşık 4 ay önce parlamış ve 0,00008845 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmişti Mevcut durum itibarıyla meme coin projesi zirvesinden %73 aşağıda bulunuyor.  

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap