Dev Fon Yöneticisi: Ayı Piyasasındayız! Bu 4 Altcoin’e Bakın

Dev Fon Yöneticisi: Ayı Piyasasındayız! Bu 4 Altcoin’e Bakın

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Fon Yöneticisi: Ayı Piyasasındayız! Bu 4 Altcoin’e Bakın

Morgan Creek Capital Management’tan Mark Yusko, piyasadaki çöküşe nispeten iyi dayanabileceğine inandığı dört altcoin projesini paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Mark Yusko: Bu 4 altcoin projesine bakın! Harika…

Mark Yusko, Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM) ve Polkadot (DOT)’un ayı piyasasından sağ çıkabilen kripto paralar arasında olduğunu belirtiyor.  Solana durumunda Morgan Creek kurucusu, piyasa değerine göre yedinci en büyük Blockchain’in “harika bir protokol” olduğunu söylüyor. Mark Yusko konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Muhtemelen önümüzdeki fiyatta hala bir miktar potansiyel oynaklık var. Ama uzun vadede bence harika bir protokol.

Mark Yusko’ya göre, önümüzdeki 12 ay boyunca bir ayı piyasasında olacağız!

Mark Yusko’ya göre, kripto para birimleri, bir sonraki Bitcoin halving etkinliği bir boğa döngüsü başlatmadan önce, önümüzdeki 12 ay boyunca bir ayı piyasasında olacak. Mark Yusko konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gördüğünüz şey kripto paralar kesinlikle bir ayı döngüsünde. Önümüzdeki 12 ay boyunca mücadele edecek, ardından bir sonraki yarılanma olayının tetiklediği bir sonraki boğa döngüsüne geri döneceğiz.

BTC Piyasası: Dev Fon Yöneticisi: Ayı Piyasasındayız! Bu 4 Altcoin’e Bakın 1

Son Bitcoin (BTC) halving etkinliği Mayıs 2020’de gerçekleşti. Bir sonrakinin 2024’ün ilk altı ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Mark Yusko, Bitcoin’in hisse senetleriyle ilişkili olmadığını belirtiyor

Mark Yusko ayrıca, Bitcoin’in hisse senetleriyle ilişkili olmadığını, ancak daha kısa zaman dilimlerinde öyle görünebileceğini söylüyor. Örneğin; Bitcoin, Federal Rezerv’in faiz oranlarını artırma niyetinin ardından yıldan bugüne %9,89 düşen Nasdaq’a kıyasla bugüne kadar %7,77 düştü. Mark Yusko konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kısa vadede korelasyonu hesaplayamazsınız. Sadece matematik çalışmıyor. Ve evet, stres zamanlarında ‘bütün korelasyonların bire gittiği’ doğrudur. Uzaklaştırın, Bitcoin’in hisse senetleriyle korelasyonu uzun süreler için 0.15’tir. Bazı haftalar, bazı aylar yükselir, ancak uzun vadede hala 0,15 ve tahvillere 0’dır.

Korelasyon -1 ile 1 arasında bir değer alabilir. Değer ne kadar yüksekse korelasyon o kadar güçlü ve değer ne kadar düşükse korelasyon o kadar zayıf olur.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap