Dev Bitcoin Ticaret Platformundan Türk Lirası Hamlesi

Dev Bitcoin Ticaret Platformundan Türk Lirası Hamlesi

Paylaş
Dev Bitcoin Ticaret Platformundan Türk Lirası Hamlesi

Kriptokoin – Sosyal yatırım ağı eToro bugün, platformuna Türk Lirası (TRYX), Polonya Zlotisi (PLNX), Güney Afrika Randı (ZARX), Hong Kong Doları (HKDX) ve Singapur Doları (SGDX)’e sabitlenmiş paralar da dahil olmak üzere bir miktar stablecoin ekledi. Ayrıca kripto para varlıklarından Dash, Circle’ın USDC ve Tether’in USDT stablecoini ve bir GOLDX / BTC işlem çifti de eklenenler arasında yer alıyor.

eToroX dijital varlık platformunu içeren kripto ekosistemine daha derinden gitme planının yalnızca bir kısmını oluşturan bu hamle ile ilgili olarak EToro’nun CEO’su Yoni Assia bir röportajda “eToroX’i alarak biraz daha kriptoya meraklı topluluğa odaklanacağız. Öte yandan, eToro’yu bir platform olarak ele alacağız ve sadece basitçe ticaret yapmak ve küresel pazarlara yatırım yapmak isteyen normal insanlara ulaşmaya çalışmaya devam edeceğiz. Bunu yapabilirler ve kripto portföylerinin bir parçası olabilirler” açıklamasını yapıyor.

Stablecoin dehası

Bu yılın başlarında, eToro, eToro ABD doları (USDEX), eToro Japon yeni (JPYX) ve eToro Euro (EURX) dahil olmak üzere kendi stabilcoin grubunu başlattı.

EToro son zamanlarda bir kripto harcaması çılgınlığı yaşadı, 5 milyon dolarlık bir kripto para birimi portföyü izleyici uygulaması Delta’yı yakaladı ve Alec Baldwin ile yüksek profilli bir reklam kampanyası düzenledi. Öyleyse, Asia’nın iyimser olması çok doğal zira Lizbon’da düzenlenen yıllık teknoloji konferansı Web Zirvesi’nde “Kesinlikle kripto kaynağındayız” ifadesini kullanmıştı.

Assia, “Kullanılabilirlik ve fiyat perspektifinden bakıyorum. Daha fazla kabül var daha fazla haber var, daha fazla ürün var. Bitcoin, kullanan ve bitcoin satın alan daha fazla ürün için, daha fazla insan için giderek daha kolay hale geliyor. ” açıklamasına yer veriyor.

Ralliye İhtiyaç Var mı?

Ancak kripto yazının güneşli yaylalarına ulaşmak için ne gerekir? Şeklindeki soruya Assia, “Kıyamet senaryosu gibi borç altındaki büyük ekonomilerden birinin çöküşü ” şeklinde cevap veriyor ve ekliyor: “Bu kesinlikle işleri hızlandıracak.” Kripto pazarının mevcut durumunu, 1990’larda dotcom patlamasının ve baskınının ardından gördüğü durumlar ilgili olarak “Dotcom balonunda, düştükten sonra başka bir ralli görmedik. Şimdi belki bir ralli görüyoruz” açıklamasını yapıyor.

Kripto endüstrisinin büyük bir ralliye ihtiyacı olup olmadığı bir başka konu. Assia, “Her yılı bu yılki gibi görürsek -% 40,% 50 artışla kripto endüstrisinin en sağlıklı şey olduğunu düşünüyorum. On yıl süren istikrarlı büyüme kripto için diğer rallilerden çok daha sağlıklı olurdu” ifadelerini kullanıyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap