Dev Bitcoin Borsası Güçlü Altcoini Listelemeye Başlıyor

Dev Bitcoin Borsası Güçlü Altcoini Listelemeye Başlıyor

Paylaş
Dev Bitcoin Borsası Güçlü Altcoini Listelemeye Başlıyor

Kriptokoin – En büyük altcoinlerden biri olan TRON (TRX), 12 Kasım’da kripto para birimi borsası Poloniex’de listelenecek. Haberler, borsaların yakın zamanda Asya katılımını artıracağı bildirilen yeni sahiplere satıldıktan sonra geldi.

TRON Poloniex’e Eklenecek

Resmi bir açıklamaya göre, şu anda en büyük 11. kripto para birimi olarak sıralanan TRX, popüler borsalardan Poloniex’te listelenecek. TRX, 1,1 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip ve bu yazının yazıldığı sırada yüzde 1,5 civarında hafif bir artış göstermiş durumda.

12 Kasım’dan itibaren saat 15: 00’deki UTC’de, kullanıcılar TRX / BTC, TRX / USDT ve TRX / USDC’nin emir siparişlerini göndermeye başlayabilecekler. Bildirildiğine göre, ilk önce sadece emirler verilecek ve tam işlem “bu tarihten kısa bir süre sonra” mümkün olacak. Önümüzdeki günlerde TRX para yatırma ve çekme işlemlerine de izin verilecek.

Tron’un Poloniex’te listelenmesi popüler kripto para biriminin kurucusu ve CEO’su Justin Sun tarafından da onaylandı.

Poloniex ekibinin geçtiğimiz günlerde Circle’dan çıkacaklarını ve Rekabetçi olması gereken ürün özellikleri ve pazarlama stratejilerini ortaya koyarak “yeni, bağımsız bir uluslararası şirket – Polo Digital Assets, Ltd.” ye dönüştüreceklerini açıklaması önemli bir gelişme olarak ifadelendirilmişti.

Poloniex’in Circle’dan Asya’daki yatırım desteğine olan son sürümü ile TRX’in platformlarında listelenmesi sürpriz olmayabilir.

Tron’dan Diğer Güncellemeler

Muhtemelen, en önemli haber şirketin teknoloji devi Samsung ile bir ortaklık ilan ettiğinde geldi. TRON’un blok zinciri, Samsung’taki Blockchain Keystore’e eklendi ve Keystore SDK’yı kullananlara dağıtılmış uygulamalar oluşturma olanağı sağladı.

Şirket yakın zamanda Odyssey protokolünü güncelledi. Bununla birlikte, ağ teşvik mekanizmasının, ödül verilerine herkes tarafından erişilebileceği ve böylece oylama yapan kişilerin ödüllerinin güvence altına alındığından emin olarak tam bir merkezsizlik kazanılacağı ifade ediliyor.

Sadece bir hafta önce TRON Vakfı, TRX’in John McAfee tarafından piyasaya sürülen merkezsiz borsa McAfeeDex’te listeleneceğini açıklamıştı.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap