Dev Bitcoin Borsası Binance Bu Analiz Şirketini Satın Aldı

Dev Bitcoin Borsası Binance Bu Analiz Şirketini Satın Aldı

Paylaş
Dev Bitcoin Borsası Binance Bu Analiz Şirketini Satın Aldı

Kriptokoin – Lider kripto para borsası Binance yeni bir satın almaya daha imza attı. Borsa piyasa verileri analiz şirketi DAppReview’i satın aldığını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Binance’in Trust Wallet kurucusu Viktor Radchenko yaptığı açıklamada bu satın almanın “mevcut DApp’leri daha da geliştirmelerine ve blockchain teknolojisi için yeni kullanım örnekleri yaratmalarına” yardımcı olacağını vurguluyor.

Radchenko ayrıca Trust Wallet’ın, DeFi hizmetleri, analitik ve kullanımla ilgili içgörülere kolay erişim sağlamak üzere DAppReview API’lerini entegre edeceğini de ifade ediyor.

Pazarlama ve İş Geliştirme Desteği

Binance, teknik gelişme ve işlemler bakımından bağımsızlığını koruyarak, DAppReview’a pazarlama ve iş geliştirme desteği sunacağı için, aralarındaki ilişkinin boyutu zamanla ortaya çıkacak.

DappReview’un Kurucusu ve CEO’su Vincent Niu, misyonlarının bir DApp ekosistemi oluşturmak ve blok zincirinin benimsenmesini artırmak olduğunu vurgulayarak Binance’in DAppReview’i satın almasının işletmenin büyümesini hızlandırmak için önemli katkılar sunacağını ifade ediyor.

Niu ayrıca bir sonraki adımlarının dapp veri entegrasyonunda daha fazla blockchain protokolü ve geliştiricisi ile ortak olmak ve dapplerin benimsenmesi için daha büyük ölçekte baskı yapmak olduğunu ifade ediyor.

Dapp Ekosistemine Önemli Bir Katkı

Binance CFO’su Wei Zhou yaptığı basın açıklamasında bu satın almanın DApp ekosistemine ileride daha fazla gelişmeler yaşanacak şekilde önemli bir adım olduğunu ifade ederek şu vurguyu yapıyor:

“Zincir içi uygulamalar hala kitlesel blok zincirinin benimsenmesi için eksik bir parçayı ifade ediyor. DappReview ekibi, kuruluş yılı içinde lider bir küresel dapps platformu oluşturmada güçlü uygulama taahhütlerini yerine getirmiş durumda. Binance ve DappReview, blockchain uygulamalarını geliştirmede ortak bir hedef paylaşıyor.”

DappReview, 2020 yılının ilk döneminde, bu ürünlerin ne olacağını söylememiş olsa da, analitik bir araç olacağından bahsediyor. Ne Binance ne de DAppReview, firmanın ne kadara satın alındığı hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Binance kısa süre önce Hint kripto para birimi borsası WazirX’i satın almıştı.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap