Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Sıçradı!

Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Sıçradı!

Paylaş
BTC Piyasası: Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Sıçradı!

HSBC, metaverse coin SAND’in arkasındaki The Sandbox ile ortaklık yoluyla metaverse’e giren en son kurumsal dev şirket oldu.  Söz konusu ortaklık, The Sandbox’ın blog gönderisi aracılığıyla açıklandı. İşte detaylar…

HSBC, metaverse coin SAND’in arkasındaki The Sandbox ile ortaklık kuruyor

The Sandbox tarafından Çarşamba günü yayınlanan bir blog gönderisine göre, İngiliz bankası metaverse girişiminin metaverse’ünde bir arsa satın aldı. Bu arsanın spor, e-spor, oyun ve finans profesyonellerini eğlendirmek için geliştirilecek bir alan olduğu belirtiliyor. Hamlenin arkasındaki katalizörler veya şimdi neler yapılacağı ile ilgili ayrıntılar yetersizdi, ancak HSBC’nin Asya-Pasifik bölgesinin pazarlama müdürü Suresh Balaji yaptığı açıklamada, metaverse’ün “insanların yeni nesil internet olan web3’ü nasıl deneyimleyeceği” ile ilgili olduğunu söyledi ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

HSBC’de, gelişmekte olan platformlar aracılığıyla yeni deneyimler yaratmak için büyük bir potansiyel görüyoruz, müşterilerimiz ve hizmet verdiğimiz topluluklar için bir fırsatlar dünyası açılıyor. Spor ortaklarımız, marka elçilerimiz ve Animoca Brands ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

https://twitter.com/TheSandboxGame/status/1503974594922926080

SAND fiyatında sıçrama yaşandı

The Sandbox, Hong Kong oyun şirketi Animoca Brands’in bir yan kuruluşudur. Firma, geçen yıl Kasım ayında SoftBank Vision Fund 2 liderliğindeki bir turda 93 milyon dolar topladı. HSBC’nin yanı sıra; Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, Gucci, Warner Music Group ve Ubisoft gibi şirketler de The Sandbox’ın metaverse’üne akın etti. Bu arada, blog gönderisine eklenen aşağıdaki resim, HSBC markalı bir ragbi stadyumunun yer aldığı pikselli bir araziyi gösteriyor.

BTC Piyasası: Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Sıçradı! 1

Kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget, HSBC gibi şirketlerin metaverse’e olan ilgisinin, “web3’ün daha geniş bir şekilde benimsenmesinin başlangıcına ve bu yeni ekosistemde marka deneyimlerini ve katılımı yönlendiren akıma” işaret ettiğini söyledi. Bu sırada SAND’in fiyatı, duyurunun ardından 2.68 dolardan 2.95 dolara kadar çıktı. Piyasa değeri ile kırkıncı sırada yer alan SAND, yazım sırasında yüzde 9’luk bir artış ile 2.93 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: Dev Banka, Bu Metaverse Coin’le Paydaşlık Kurdu: Fiyat Sıçradı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap