Derecelendirme Devi Güçlü Altcoin İçin “Düşüş” Dedi, 2 Analist İse Ralli!

Derecelendirme Devi Güçlü Altcoin İçin “Düşüş” Dedi, 2 Analist İse Ralli!

Paylaş
Derecelendirme Devi Güçlü Altcoin İçin “Düşüş” Dedi, 2 Analist İse Ralli!

Kriptokoin.com – Stellar Kalkınma Vakfı (SDF) kısa süre önce 105 milyar XLM arzının %50’sinden fazlasını yakıp sadece 50 milyar XLM bıraktığını duyurdu. Ciddi tartışmaları başlatan bu haberden sonra XLM fiyatı keskin yükseldi ancak sonra aşağı kaydı. Bu nedenle piyasada popüler altcoin’e yönelik çeşitli tahminler mevcut. Ünlü isimlerin, güncel XLM tahminlerini birlikte inceleyelim…

Derecelendirme devi: Stellar son yükselişe rağmen hala ayı piyasasında!

Stellar Kalkınma Vakfı, daha küçük kripto para arzının vakfın mevcut misyonunu engellemeyeceğini belirtti. Ek olarak, vakıf daha önce yaklaşık 70 milyar XLM’lik büyük airdrop ve hediye programlarını durdurdu. Karar, ağın enflasyonist mekanizmasını kapatan önceki teklifin ardından geldi, çünkü geliri bireysel hesaplara ya da SDF hesaplarına gitti, Stellar ekosisteminde yaratılan projelere değil. XLM fiyatı ilk başta haberlerin bir sonucu olarak yükseldi, ancak o zamandan beri geri çekildi.

Bununla birlikte popüler bir teknik analiste göre, gelecekteki görünümü yükselişe benziyor ve yükseliş eğilimi, 900 Satoshi’deki direnç bölgesinin üstündeki bir kırılma ile doğrulanabilir. Bitcoin ve kripto para derecelendirme devi Weiss Crypto Ratings (Weiss Crypto) ise ağın Kasım ayının başında protokolünü güncellediğini belirtti. Ayrıca derecelendirme devi, bunun fiyatlarda bir artışa neden olduğunu ancak XLM’nin hala ayı piyasasında olduğunu belirtti. Bu bilgiler ışığında XLM fiyatlarına yakından bakalım ve gelecekteki potansiyelini değerlendirelim.

Popüler analist: Güçlü altcoin XLM, önce düşecek sonra yükselecek

XLM fiyatı, 6 Eylül’de 554 Satoshi seviyesine ulaştığından beri istikrarlı bir şekilde yükseliyor. O zamandan beri 900 Satoshi’ye karşı direnç alanına iki kez ulaştı, her seferinde düştü ve uzun üst fitiller oluşturdu. Teknik veriler hala net görünmüyor. Popüler bir analiste göre RSI’de düşüş eğilimi var, ancak 935 Satoshi’ye yükseliş mümkün görünüyor.

Analiste göre, ilk ayrışmanın eğilim çizgisi kırıldı, fakat yüksek olan başka bir tane oluşturuldu. Bu analiste göre, mevcut hareketin direnç alanının üzerinde hareket etmede başarılı olamayacağına işaret ederken gelecekte bir kopma olasılığını geçersiz kılmaz. Bu nedenle analiste göre, XLM’nin 800 Satoshi’deki destek alanının tekrar test edileceğini ve ardından 900 Satoshi’deki mevcut direncin üstündeki bir kırılma girişimine eşlik edeceğini görmemiz muhtemel.

İmBagsy: Stellar yüzde 37 oranında artış görecek

Twitter’da ünlü bir kripto para analisti olan İmBagsy, XLM fiyatının ilk ciddi yatay direnç seviyesine ulaşmadan önce yüzde 37 oranında artış göstereceğini söylüyor. Piyasadaki taze altcoin tahminleri için “Milyoner Bitcoin Trader’ından Dudak Uçuklatan BTC, Ripple ve Ethereum Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap