Derecelendirme Devi En İyi Kripto Paraları Açıkladı! İşte Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Sırası

Derecelendirme Devi En İyi Kripto Paraları Açıkladı! İşte Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Sırası

Paylaş
Derecelendirme Devi En İyi Kripto Paraları Açıkladı! İşte Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Sırası

Kriptokoin.com – Bitcoin ve kripto para derecelendirme devi Weiss Ratings, önde gelen kripto para birimleri için güncellenmiş bir liste yayımladı.

Bitcoin Derecelendirme devi yeni listesini yayımladı: A derecesini alan kripto para yok!

Finansal derecelendirme kuruluşu, şimdi 125 kripto varlığını takip ediyor, her birini teknoloji ve benimseme düzeyine ve aynı zamanda yatırımcılar için risk/ödül potansiyeline göre sıralıyor. Derecelendirmeler A + ‘dan E-‘ ye kadar gitse de listedeki kripto para birimlerinin hiçbiri A derecesine sahip değil.

Kaynak: Weiss Ratings

Hem Bitcoin hem de Ethereum Weiss Ratings’ten bir B- kazanıyor, BTC risk/ödül faktörü üzerinden hafif bir avantaj kazanıyor. XRP üçüncü sıraya bir C + notu ile geliyor. Ripple, hem teknoloji/benimsenme hem de risk/ödül kategorilerinde BTC ve ETH’den biraz daha düşük bir puan aldı. Listedeki ilk üç kripto para, piyasa değerine göre de top 3’te yer alan kripto paraları temsil ediyor.

İşte Weiss Ratings’e göre, en iyi 20 kripto paranın listesi

Kripto para derecelendirme devi Weiss Ratings’e göre, en iyi 20 kripto paranın listesi aşağıdaki gibidir:

BitcoinEthereumXRPEOSTezosCosmosNEOIOTABitcoin CashLitecoinStellarTRONCardanoMoneroEthereum ClassicOntolojiBinance CoinDecredHoloFantom

Weiss Ratings “Cardano EOS’tan açıkça üstün” dedi ve tartışmaları alevlendirdi

Liste incelendiğinde EOS ve Cardano’nun pozisyonlarının, eski raporlara göre daha iyi sıralarda olduğu görülüyor. Yakın zamanda atılan bir tweet serisinde Weiss Ratings, Cardano’nun EOS’tan “açıkça üstün” olduğunu belirterek bir tartışmaya neden oldu. Weiss Ratings konuya yönelik paylaşımında şu çarpıcı ifadelere yer verdi:

Cardano, EOS’dan açıkça üstün. İlk önce EOS pazardaydı, ancak her ikisi arasında Cardano’nun çok daha üstün olduğu açıkça görülüyor. Bundan sonraki tweet’lerde bu konuda daha fazla ayrıntı açıklanacak… EOS yalnızca merkezileşme ile ilgili sorunlar yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda son zamanlarda ağ, kilitlenmiş önemli miktarda EOS sahibi olmayanlar için herhangi bir işlemi gerçekleştiremedi. Bu, EOS’un kayıtsız bir yapıyla gitmeye çalışmasının bir sonucudur. Ayrıca, kırılmış ve azami kapasitede sıkışmış olan REX’i tanıtarak ücretleri yeniden ortaya koydu. Biz sadece görünen durumu ortaya koyuyoruz. Cardano’nun üstün olmasının nedeni şudur: EOS zamanın ayırıp araştırmasını yapsaydı bunların hiçbiri olmazdı. Cardano’da yeni özellikler ortaya çıktığında, tamamen test edilirler, böylece istenmeyen sonuçlarla çalışmayacaklarından emin olabilirsiniz. Araştırmalar kriptoda kraldır ve çok az kişi bunu yapmaktadır.

Weiss Ratings’in  sıralamasının tamamını buradan kontrol edebilirsiniz. Weiss Ratings’le ilgili güncel haberler için “Derecelendirme Devinden Çok Konuşulacak Altcoin Öngörüsü” isimli makalemiz inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap