Deneyimli Analist, Alım Yapacağı 4 Altcoin’in İsmini Duyurdu!

Deneyimli Analist, Alım Yapacağı 4 Altcoin’in İsmini Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Deneyimli Analist, Alım Yapacağı 4 Altcoin’in İsmini Duyurdu!

Bir kripto para analisti olan Kerim Kalender, yakın zamanda attığı tweet’inde radarındaki yeni altcoin projelerini paylaştı. İşte, analistin “alım için radarımda” dediği coin’ler…

Kerim Kalender, bu altcoin projelerini alım için gözlüyor

Twitter’da 360 binin üzerinde kişinin takip ettiği Kerim Kalender, yakın zamanda attığı tweet’inde “Hafta sonu haber akışı pek olmaz, bu sayede hafta içinin yorgunluğunu atıp, enerji tazeleme fırsatı buluyorum” ifadelerini kullanarak yeni alım için radarındaki coin’lerin Mines of Dalarnia (DAR), Secret (SCRT), My Neighbor Alice (ALICE) ve Frontier (FRONT) olduğunu aktardı.

FRONT’u “öz evladım” diye nitelendiren analist, bu coin’lerdeki mevcut fiyatların istediği seviyelerde olmadığını ifade etti.  Peki, Kerim Kalender’in dikkat çektiği altcoin’ler nedir? Şu anda hangi seviyelerden işlem görüyorlar?

  • Mines of Dalarnia (DAR): Mines of Dalarnia (DAR), Blockchain emlak piyasasına dayalı bir aksiyon-macera oyunudur. MoD, kullanıcıların oyun içi öğeleri benimseyebileceği ve birleştirebileceği, ardından bunları karakterlerini yükseltmek için kullanabileceği ve böylece oyundaki sıralarını artırabileceği bir oyuna dayanmaktadır. DAR, yazım sırasında 0.83 dolardan el değiştiriyor.
  • Secret (SCRT): Secret (SCRT), Cosmos üzerine inşa edilmiş gizlilik odaklı bir Blockchain’dir. Akıllı sözleşmelerine Secret Contracts denir ve DApp’lerin, akıllı sözleşmelerin diğer Blockchain’lerde çalıştığına benzer şekilde, Secret üzerinde özel verileri kullanmasına izin verir. SCRT, yazım sırasında yüzde 2.83’lük bir artış ile 4.98 dolardan el değiştiriyor.
BTC Piyasası: Deneyimli Analist, Alım Yapacağı 4 Altcoin’in İsmini Duyurdu! 1
  • My Neighbor Alice (ALICE): My Neighbor Alice, Chromia üzerine inşa edilmiş, çiftçilik temalı bir oyna-kazan oyunudur. Oyun, “oyuncuların sanal adalar satın alabilecekleri ve sahip olabilecekleri, yeni arkadaşlar edinirken heyecan verici öğeler toplayıp inşa edebilecekleri” bir yer olarak kendini gösteriyor. ALICE, yazım sırasında yüzde 4.39’luk bir yükseliş ile 7.39 dolardan el değiştiriyor.
  • Frontier (FRONT): Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Frontier, zincirden bağımsız bir merkezi olmayan finans (DeFi) toplayıcısıdır (aggregator). FRONT, yazım sırasında yüzde 0.51’lik bir yükseliş ile 0.55 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap