Delist de Var: Binance Bu 9 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

Delist de Var: Binance Bu 9 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Delist de Var: Binance Bu 9 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, yeni süreç çiftlerinin eklendiğini duyurdu. Ayrıyeten birkaç kaldıraçlı tokenin delist edildiğini açıkladı. Açıklamalara nazaran bu atılım ile borsa, sunduklarını genişletmeyi planlıyor. Ayrıyeten kullanıcıların mevcut en uygun alım satım seçeneklerine erişimini sağlamayı amaçlıyor.

Binance, yeni süreç çiftleri ekliyor

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere süreç hacmi ile en büyük borsalardan olan Binance, duyuru yaptı. Borsa 28 Nisan 2023 TSİ 11:00’den itibaren DOGE/TUSD ve WBTC/USDT çiftleri için süreçleri başlatacak. Bu, kullanıcılara alım satım konusunda daha fazla esneklik sağlayacak ve piyasa fırsatlarından yararlanmalarına imkan tanıyacak. Ayrıyeten, USDT/ARS süreç çifti de tıpkı gün saat 15:00’te borsada açılacak. Bu yeni süreç çiftlerinin eklenmesi, kullanıcıların Dogecoin ve WrappedBitcoin üzere kriptolarla süreç yapmasına imkan tanıyacak. USDT/ARS çifti, kullanıcıların fiat para ünitesi olan Arjantin pesosuna karşı USDT ile süreç yapmalarını sağlayacak.

BTC Piyasası: Delist de Var: Binance Bu 9 Altcoin İçin Duyuru Yaptı! 1

Binance ayrıyeten, DOGE/TUSD ve WBTC/USDT alım satım çiftleri için alım satım başlangıç saatinden sonraki 48 saat içinde Grid Trading’i etkinleştireceğini duyurdu. Grid trading, piyasa dalgalanmalarından yararlanılan bir ticaret atağıdır. Evvelce muhakkak aralıklarla alım ve satım yapmayı içeren bir alım satım stratejisidir. Kullanıcılar artık bir hesaba kaydolarak ve para yatırarak Binance Spot’ta alım satım yapmaya başlayabiliyor. Borsa, gelişmiş grafik araçları ve kullanıcı dostu arayüz dahil bir dizi ticaret özelliği sunmakta.

Delist haberi de var

Bununla birlikte Binance, birkaç kaldıraçlı tokenın listeden çıkarıldığını da duyurdu. TRXUP, TRXDOWN, DOTUP, DOTDOWN, LINKUP ve LINKDOWN kaldıraçlı tokenları Mayıs 2023’te farklı vakitlerde listeden çıkarılıyor. TRXUP ve TRXDOWN 9 Mayıs’ta, DOTUP ve DOTDOWN 10 Mayıs’ta listeden çıkacak. LINKUP ve LINKDOWN ise 11 Mayıs’ta delist olacak.

BTC Piyasası: Delist de Var: Binance Bu 9 Altcoin İçin Duyuru Yaptı! 2

Kullanıcıların kaldıraçlı tokenlarını listeden çıkarmadan evvel cüzdan fonksiyonu ya da kaldıraç tokenları sayfası aracılığıyla kullanmaları önerilmekte. Binance, kullanıcıların bu kaldıraçlı tokenları listeden çıkarma vaktinden sonra da ellerinde tutmaya devam etmesi halinde, bu tokenları listeden çıkarma sırasındaki net varlık kıymetine (NAV) nazaran USDT’ye dönüşecek. USDT tokenları daha sonra 24 saat içinde kullanıcıların hesaplarına dağıtılacaktır.

Dağıtım tamamlandıktan sonra kaldıraçlı token varlıkları cüzdandan kaldırılacaktır. Binance’in bu kaldıraçlı tokenları listeden çıkarma kararı, kullanıcılar için riski azaltmayı ve borsanın sırf yüksek kaliteli ve sağlam varlıkları listelemesini sağlamayı amaçlamaktadır. Genel olarak, Binance’in yeni alım satım çiftleri ekleme ve belli tokenları listeden çıkarma kararı, kullanıcıların piyasadaki en yeterli alım satım seçeneklerine erişmesini sağlamaya yönelik bir adım olarak görülmekte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap