Değerli Gelişme: Bu 3 Altcoin, Dev Borsaya Giriyor!

Değerli Gelişme: Bu 3 Altcoin, Dev Borsaya Giriyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Gelişme: Bu 3 Altcoin, Dev Borsaya Giriyor!

Dev kripto borsası 21Shares, Euronext Paris ve Amsterdam’da Chainlink, Uniswap ETP ve Terra’yı ekleyerek kripto dünyasında ses getirdi. İsviçreli fintech şirketi 21Shares, Euronext Paris ve Amsterdam’da borsada işlem gören üç altcoin projesini listelendiğini duyurdu. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Gelişme: Bu 3 Altcoin, Dev Borsaya Giriyor! 1

Üç altcoin projesi dev borsaya giriyor

İsviçre merkezli yatırım şirketi, son zamanlarda kripto para sahnesinde aktif görünüyor. Geçen hafta, BX Swiss’te Aave, Chainlink ve Uniswap ETP yi listeledi. Alınan bilgilere göre şirket, Euronext Paris ve Amsterdam’da kripto para borsasında işlem gören üç ürün ekleyerek devam etti. Bu üç varlık, Chainlink, Terra ve Uniswap. Chainlink, sigorta ürünlerinde, NFT’lerde, merkezi olmayan finansta ve oyun uygulamalarında kullanılabilir. Terra, kripto para evrenindeki en büyük ekosistemler arasında yer alıyor ve toplam değeri 18 milyar dolardan fazla. En önemli özelliği, yatırımcıların yatırımlarından genel getiri elde etmelerini sağlayan borçlanma protokolü Anchor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Gelişme: Bu 3 Altcoin, Dev Borsaya Giriyor! 2

21Shares, Uniswap’ı Ethereum blockchaininin bir parçası olan tokenler için likidite ve işlem sağlayan gelişmiş bir protokol olarak tanımladı. Ekosistemi, 780 milyar doları aşan işlem hacmiyle 300’den fazla araç ve uygulamayı entegre etti. İsviçreli şirketin CEO’su ve Kurucu Ortağı Hany Rashwan, en yeni fırsatların yatırımcıların “benzersiz, yenilikçi ve hızlı büyüyen kripto ekosisteminin” bir parçası olmasına izin vereceğini belirtti. CEO “Devasa ürün grubumuzu genişletmeye devam ederken, bu bizim için heyecan verici başka bir ek” dedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Değerli Gelişme: Bu 3 Altcoin, Dev Borsaya Giriyor! 3

Geçen yılın sonunda, 21Shares, Nasdaq Stockholm’de Bitcoin ve Ethereum ile fiziksel olarak desteklenen kripto para borsasında işlem gören varlıklar olarak listeledi. Böylece işletme, söz konusu borsada bu tür finansal ürünlerin ilk ihraççısı oldu. Rashwan, o zamanlar Nasdaq Stockholm’ün en “teknolojik” küresel borsalardan biri olduğunu belirtti. Yönetici, “Ortaklığımız, 21Shares’in kriptoları basit ve düzenli bir şekilde daha erişilebilir hale getirme misyonunun güçlü bir şekilde desteklenmesidir” dedi. 2015 yılında Nasdaq Stockholm’ün borsada işlem gören ürünlerin işlemimi temel varlık olarak Bitcoin ile yapan ilk borsalardan biri haline geldiğini belirtmekte fayda var.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap