Değerli Gelişme: Binance, Bu Web 3.0 Coin’ine Yatırım Yaptı!

Değerli Gelişme: Binance, Bu Web 3.0 Coin’ine Yatırım Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Değerli Gelişme: Binance, Bu Web 3.0 Coin’ine Yatırım Yaptı!

Binance Labs, Manta Network (MANTA) için Substrate (zero-knowledge proofs) sıfır bilgi kanıtlarıyla bina sistemlerine yönelik en son özel finansman turuna destek oldu. Ayrıca, Manta Network, Kusama’nın KSM ve Calamari’nin KMA varlıkları için işlemleri gizleyecek MariPay çözümünü bu yıl içinde piyasaya sürecek. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Manta Network, Binance Labs’ten fon desteği almayı başardı

Binance Labs temsilcileri tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre Manta Network ile yatırım anlaşması imzaladı:

Gizlilik her zaman kilit noktadır. Binance Labs ailesine kripto varlıklarını özelleştirmek için tasarlanmış Web3 gizlilik protokolü olan Manta Network’e hoş geldiniz!

Manta Network (MANTA), Polkadot (DOT) tabanlı para-chain’ler arasındaki işlemlere ek gizlilik katmanı getirmek için sıfır bilgi kanıtlarından yararlanıyor. Binance Labs’in yatırım direktörü Nicole Zhang, tüm gizlilik merkezli kullanım durumlarının Blockchain teknolojisinin en önemli uygulamaları arasında yer aldığından emin görünüyor. Nicole Zhang, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Gizlilik, Web3’ün ölçeklenebilirliğini ve artan kullanım durumlarını sağlamak için bir zorunluluktur. Manta’nın bu sorunu çözmek için benzersiz ve değerli bir yaklaşım getirdiğini görüyoruz. Blockchain alanına ölçeklenebilir gizlilik getirme projesiyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

BTC Piyasası: Değerli Gelişme: Binance, Bu Web 3.0 Coin’ine Yatırım Yaptı! 1

MariPay çözümü yakında piyasaya sürülecek

Manta Network’ün kurucu ortağı Kenny Li, çözümünün farklı ağların ve çeşitli Blockchain’lerdeki merkezi olmayan uygulamaların (dApps) gizliliğini artıracağını vurguluyor:

Manta Network’ün Web3 gizlilik alanındaki misyonu, gizliliği tüm kripto varlıklarına bir yardımcı program olarak getirmektir. Binance Labs’i stratejik bir yatırımcı olarak getirmekten heyecan duyuyoruz ve Manta Network’ün gizlilik yardımcı programını diğer ağlara ve merkezi olmayan uygulamalara genişletmek için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Daha önce Manta Network, (canary network) ‘kanarya ağı’ Calamari için bir Kusama (KSM) para-chain yuvası puanlamıştı. Manta ayrıca Dolphin adlı test ağını da devreye aldı. 2022’de Manta Network, Kusama’nın KSM ve Calamari’nin KMA varlıkları için işlemleri gizleyecek MariPay çözümünü piyasaya sürecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap