Datalar Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor!

Datalar Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Datalar Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor!

Bitcoin ve altcoin piyasası 2022’nin başından bu yana değer kaybederken bir finans platformundan en çok tercih edilen altcoin’lere yönelik bir liste geldi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Zengin kripto para yatırımcılarının odağında bu altcoin projeleri var

Crypto.com, 2022’nin sonuna kadar 1 milyar insanın varlık sınıfına yatırım yapacağını tahmin ediyor. Bununla birlikte, uzmanlara göre, enflasyon kriptonun benimsenmesine yol açan en büyük itici güçlerden biri olabilir. Özellikle ultra yüksek net değere sahip bireylerin kriptoya yöneldiği belli oluyor. Hatta, bir TIGER 21 raporu, üyelerin kripto yatırımlarını ikiye katladığını vurguladı.

BTC Piyasası: Datalar Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor! 1

Ayrıca altına altcoin’lerin de aktif olarak değerlendirildiğini de ortaya koydu. En iyi yatırım araçları arasında Ethereum (yüzde 34), Bitcoin (yüzde 33), kripto fonları (yüzde 23), diğer alternatifler (yüzde 15) ve Dogecoin (yüzde 2) yer alıyor.  TIGER 21’in Başkanı ve Kurucusu Michael Sonnenfeldt, “ultra zenginlerin enflasyon konusunda endişeli olduğunu ve 2022’de varlıkları korumak istediğine” dikkat çekti. Bu bağlamda, kripto analisti Lark Davis kısa süre önce ultra zenginlerin, değerlerini düşürmeden 10 milyon dolarlık Bitcoin veya Ethereum satın alabileceklerini açıkladı. Davis,  “10 milyon dolarlık Bitcoin satıyorsunuz, kimse fark etmiyor bile,” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, DOGE’ye yapılan yatırımın ilginç olduğunu ve muhtemelen “Elon Musk’tan ilham aldığını” düşünüyor. Ancak fonlar söz konusu olduğunda Davis, bu kişilerin kripto fonlarına maruz kalarak başlangıç ​​alanına da bahse girdiklerini açıkladı. Yatırımla ilgili olarak, KeenCrypto LLC’nin Yönetici Ortağı olan TIGER 21 Üyesi Andy Sack şunları kaydetti:

Hem Bitcoin hem de Ethereum konusunda çok iyimserim. Benim kişisel değerlendirmem, rüzgarın Ethereum lehine değiştiği yönünde. İki isim vermek gerekirse Ethereum alternatiflerini de seviyorum: Solana ve Avalanche.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap