Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk’a NFT hediye etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk’a NFT hediye etti

Paylaş
Uzman Coin: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk’a NFT hediye etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk ile görüşmesinin ardından Musk’a bir NFT hediye ettiği öğrenildi. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, attığı tweet ile, çocukların çizdiği resimlerden oluşan NFT’nin Musk’a Erdoğan tarafındna hediye edildiği bilgisini verdi.

Koç attığı tweet’te şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yeni uydumuz Türksat5B’yi uzaya çıkaracak SpaceX’in kurucusu Musk’a, Türksat5A’yı uğurlarken çocuklarımızın çizdiği resimlerden oluşan NFT’yi hediye etti.”

Bilindiği üzere Ocak ayında fırlatılan TURKSAT 5-A uydusunun ardından 19 Aralık Pazar günü de, TURKSAT 5-B uydusu SpaceX’in Florida’dakimerkezinden uzaya gönderilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Musk’ın TURKSAT 5-B uydusunun fırlatılma süreci dışında dijital ekonomi ve elektrikli otomobil TOGG ile ilgili de konuştuğu belirtilmişti.

DOGE açıklaması gelmişti

Bilindiği üzere son 1 senede Dogecoin konusunda süreki tweet atan ve Türkiye’den de bu kripto paraya ciddi bir kitle kazandıran Musk, geçtiğimiz günlerde Tesla’nın Dogecoin ile satılabilecek bzı ürünler çıkaracağını ve satış sürecini bir süre izleyeceğini belirtmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap