Crypto.com’dan Türkiye çıkarması

Crypto.com’dan Türkiye çıkarması

Paylaş
Crypto.com’dan Türkiye çıkarması

ÖZEL – En popüler kripto para platformlarından biri olan Crypto.com, Türkiye pazarında güçlü bir şekilde var olmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz ay Binance’in Avrupa operasyonlarından sorumlu yöneticisi Mariana Gospodinova, şirketinden ayrılarak Crypto.com’a geçiş yapmış ve Crypto.com’un Avrupa Genel Müdürü olmuştu. Bunun ardından şirketin genişleme süreci hızlandı ve hedeflenen ilk pazarlardan biri Türkiye oldu. Binance’in Türkiye’deki topluluk çalışmalarında aktif olarak görev alan Mesut Paçavra, Crypto.com’un Türkiye planları doğrultusunda şirketin Topluluk Yöneticisi olarak transfer edildi.

Paçavra, konuyla ilgili olarak uzmancoin.com’a yaptığı açıklamada, “Crypto.com’un hizmet kalitesini Türk kullanıcılara ulaştırarak standartları yukarı çekmeyi hedefliyoruz. Türkiye’deki kripto para meraklıları ve yatırımcıları için çok önemli sürprizlerimiz olacak. Kanaat önderleri ile ortak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Sık sık düzenleyeceğimiz toplantılarla aramızda güçlü bir bağ kurarak topluluğu destekleyeceğiz. Crypto.com’un üst düzey yöneticileri, Blockchain Economy 2020’ye katılmak üzere İstanbul’a geliyor. O tarihten itibaren Türkiye’deki çalışmalarımıza güçlü bir start vereceğiz.” dedi.

Bu arada Gospodinova, 20-21 Şubat tarihlerinde WOW Istanbul Hotel’de düzenlenecek olan Blockchain Economy 2020 etkinliğinde konuşmacı olarak yer alacak.

Hong Kong merkezli Crypto.com, mobil uygulama üzerinden basit alım satımın yanı sıra borsa, cüzdan, ödeme ve kredi gibi farklı alanlarda da hizmet veriyor. Platformlar, toplamda 1 milyonu aşkın kullanıcıya sahip. Daha önce Monaco olarak bilinen şirket, geçtiğimiz yıl crypto.com alan adını 10 milyon dolara satın alarak yeniden markalandırılmıştı.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap