Crypto.com Yeni Kripto Para Borsasını Piyasaya Sürdü!

Crypto.com Yeni Kripto Para Borsasını Piyasaya Sürdü!

Paylaş
Crypto.com Yeni Kripto Para Borsasını Piyasaya Sürdü!

Hong Kong merkezli kripto para platformu Crypto.com, 14 Kasım tarihinde yeni kripto para borsasının piyasaya çıkışını duyurdu.

Crypto.com Exchange isimli platformun temel olarak bir milyondan fazla kullanıcıya ulaşarak kripto para sektöründe bir devrim yapması planlanmakta. Crypto.com’un web arayüzünü kullanacak olan yeni platform, buna ek olarak alım satım API’si ve uygulama için de yine Crypto.com’dan destek alacak.

Crypto.com CEO’su ve kurucu ortağı Kris Marszalek konu hakkında yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

”Bir kripto para borsası yaratmak aslında bizim sıradaki adımımızdı ve ekosistem içerisinde her şeyin olması gerektiği gibi yoluna devam etmesi için çalışmaya devam edeceğiz.”

Crypto.com Exchange platformunun öne çıkan özellikleri arasında likidite, rekabetçi alım satım işlem ücretleri, kurumsal düzeyde depolama hizmeti ve güvenlik yer aldığı vurgulandı. Crypto.com oldukça kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olduklarını da ifade etti.

Crypto.com’un zaten bir milyondan fazla kullanıcısı var ancak yeni platformun nasıl bir tepki alacağı bilinmiyor. Borsada şu an için Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, EOS, XLM, MCO ve USDT desteklenmekte.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap