Crypto.com Ücretsiz Netflix ve Spotify Aboneliği Sunuyor

Crypto.com Ücretsiz Netflix ve Spotify Aboneliği Sunuyor

Paylaş
Crypto.com Ücretsiz Netflix ve Spotify Aboneliği Sunuyor

Kripto paraların kullanım alanını sınırsızlaştırmak için VISA banka kartı çıkaran Crypto.com, birçok yatırımcıyı ve gezginleri kendi bünyesinde toplamak için pek çok fırsat sunuyor. Platform tarafından yapılan açıklamaya göre MCO VISA kartı olanlara ücretsiz bir şekilde Spotify ve Netflix hesabı verileceğini duyurdu. MCO VISA kartın türüne göre satın alan kullanıcılar, yüzde 100’e varan indirimlerinde sahibi oluyor.

Crypto platformu sunduğu fırsatları ise şöyle açıkladı: “Crypto.com platformu olarak toplamda 5 aşamalı olan MCO kartın ilk 2 aşamasına sahip olan kullanıcılarımıza, Expedia üzerinden yapacakları tatil planlarında yüzde 10’luk bir indirim fırsatı sunuyoruz. Ayrıca kart seviyesini maksimumda kullanan kullanıcılarımız içinde Airbnb rezervasyonlarında yüzde 10’luk bir para iadesi yapıyoruz.” açıklamalarında bulundu. Crypto.com ayrıca duyurusunda, VISA kart sahiplerinin kullandıkları kredi kartının cinsine bağlı olarak yüzde 1 ile yüzde 5 arasında bir geri ödeme yaptıklarını da açıkladı.

MCO VISA kart geçtiğimiz yılın ekim ayında Singapur’da piyasaya sürüldü. Yapılan açıklamada MCO VISA kartlarının aylık ya da yıllık herhangi bir aidatlarının olmadığı vurgulandı. Aynı zamanda tüm VISA kart sahiplerine aylık olarak belli limitlerde para çekme imkanı sunduklarını da belirttiler. Bu ürün, kullanıcılarının kripto paraları alım satım ve saklamalarına olanak tanıyan uygulama ile tamamlıyor. Crypto.com aynı zamanda yapmış olduğu açıklamada, döviz kurlarının Google’ın sunduğu oranlarla eşit olduğunu da vurguluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap