ConsenSys ve CapBridge Blockchain Bazlı Borsa Olacak!

ConsenSys ve CapBridge Blockchain Bazlı Borsa Olacak!

Paylaş
ConsenSys ve CapBridge Blockchain Bazlı Borsa Olacak!

Singapur Borsası tarafından desteklenen bir FinTech firması olan CapBridge, blockchain tabanlı değişim sağlamak için Blockchain firması ConsenSys ile bir ortaklık imzaladı. 1exchange (1X) borsa, Singapur Borsası (SGX) ve diğer paydaşların desteği ile geliştirilecek.

CapBridge CEO’su Johnson Chen ve ConsenSys kurucusu Joseph Lubin konuyla ilgili şunları dile getirdi:

“Uzun vadede, proje aktif sermaye geri dönüşümü sağlayacak ve sermaye piyasası için daha fazla likidite sağlayacaktır. İlk yatırımcılar ve aile şirketleri de kısmen bu likiditeden yararlanabilecekler.”

Borsa, blockchain teknolojisini kullanarak kayıt tutma süreçlerini, müşteri bilginizi ve kara para aklama kurallarını karşılamayı amaçlıyor.

ConsenSys’ın Singapur bölge müdürü Vinay Mohan, CapBridge ile olan bu iş birliğinin Asya’nın büyümesinin anahtarı olduğuna inanıyor.

CapBridge, SGX’in 2015 yılında desteklediği bir şirket. CapBridge şu anda kurumsal ve güvenilir yatırımcılara ve IPO öncesi anlaşmalara girişim sermayesi finansmanı sağlıyor, böylece başlangıç ​​şirketlerini büyüme süreçleri boyunca destekliyor. Geçen ay şirket, bir finansman projesiyle 5 milyon dolar biriktirdiğini açıkladı.

Ethereum‘un kurucusu ve ConsenSys’in kurucusu Joseph Lubin’e göre, The Ethereum borsaları ana şebekeye dayanacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap