CoinW: Blockchain Kıymetli Bir Rol Oynayacak

CoinW: Blockchain Kıymetli Bir Rol Oynayacak

Paylaş
BTC Piyasası: CoinW: Blockchain Kıymetli Bir Rol Oynayacak

Kripto borsası CoinW, herkesin faydasına blockchain teknolojisinin geleceğini şekillendirmeyi amaçlıyor.

Btc Piyasası olarak, kripto borsası CoinW ile dala yönelik bir röportaj gerçekleştirdik. Bu röportajda; blockchain, Türkiye’deki ekosistem ve kripto gelişimi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. CoinW, blockchain için, değerli bir gelişim gösteren teknoloji vurgusu yaptı.

Blockchain’in Gelişimi ve Türkiye’deki Kripto Ekosistemi

Kripto para ünitelerinin yaygınlaşan benimsenmesi ve blockchain teknolojisinin gösterdiği gelişim, son devirlerde hayli dikkat çekiyor. Öbür taraftan bu gelişimin art kapısında, borsalardaki likidite durumları ve kripto yatırımcılarının yaklaşımları ön plana çıkıyor.

Btc Piyasası ile röportaj gerçekleştiren CoinW de blockchain‘in kıymetli bir pozisyonda olduğunu ve geleceğe taraf vereceğini düşünüyor. Ayrıyeten CoinW, dünyanın önümüzdeki günlerde blockchain teknolojisine daha fazla entegrasyon sağlayacağını belirtiyor.

“CoinW nedir ve hangi alanlarda faaliyet gösteriyor?” sorusuna yanıt veren borsa, şunları belirtti;

“CoinW, Çin kökenli Dubai merkezli bir kripto para borsasıdır.
Bünyesinde, 700’den fazla farklı dijital varlığın alım-satımı
yapılabilmektedir. CoinMarketCap bilgilerine nazaran vadeli alım satımda dünyanın birinci 15 kripto para borsası ortasında nizamlı olarak yer almaktadır. 19 Nisan 2023 itibariyle CoinMarketCap’e nazaran 9.2 milyar ABD Doları vadeli süreç hacmine sahiptir.”

Ayrıca CoinW, Türkiye’deki kripto ekosisteminin istekli ve dilekli olduğunu belirtti. Türkiye’deki faaliyetlerini geçen yıl mayıs ayı itibariyle başlattığını aktaran CoinW, şunları söyledi;

“14 ülkede lokal operasyonları bulunan CoinW’nun Türkiye’deki faaliyetlerini geçen yıl mayıs ayı prestiji ile başlattık. Türkiye kripto ekosistemine entegrasyonda, topluluklara odaklanmayı ve süreçlerde güvenliği öncelikli tutuyoruz. Mahallî kripto topluluğuyla faal bir formda ilgilenirken, Türkiye’deki kripto ekosisteminin öğrenme ve kazanma konusundaki istekliliğinin de farkındayız. İstanbul ve İzmir’de yaptığımız tertipli etkinlikler, buluşmalar, finans ve trade eğitimleriyle kullanıcıları bir ortaya getirmeyi ve bilinçlendirmeyi hedefliyoruz, tıpkı vakitte ekosistemin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.”

“Faaliyet Gösterdiğimiz Bölgelerde Uyumluluğu Önemsiyoruz”

Kripto para borsaları, son periyotlarda yapmış olduğu kripto dışı teşebbüsler ile dikkat çekti. Bilhassa toplumsal sorumluluk ve insan hakları bahislerinde kripto borsalarının çeşitli faaliyetleri oldu. CoinW de bu şekil faaliyetlerde bulunan kripto para borsaları ortasında yer alıyor.

CoinW, dünya çapında toplumsal sorumluluk projelerinde ve hayır işlerinde faal olarak yer aldığını belirtti. Bu kapsamda borsa, son bir yılda fakir bölgelerdeki çocuklara eğitim yüklü kampanyalar düzenlediğini aktardı. Ayrıca CoinW, Türkiye’de gerçekleşen Kahramanmaraş sarsıntılarında de etkin rol aldığını söyledi. Borsa, Türkiye’deki sarsıntılarda afetzedelere gereksinim gereçleri sağladığını ve sokak hayvanları ile ilgilendiğini iletti.

Sürdürülebilirliğe ve ahenk sağlamaya ehemmiyet verdiğini aktaran CoinW, şunları söyledi;

“Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde uyumluluğu önemsiyoruz. Kanada, ABD, Litvanya ve Birleşik Arap Emirlikleri üzere birçok ülkede finans lisanslarına sahibiz. Teknoloji ve kültür ortasındaki dengeyi sağlarken, sürdürülebilirliğe ve inovasyona değer veriyoruz. Bunun dışında operasyon yürüttüğümüz bölgelerde, blockchain ve finans konusundaki eğitimlerle hem kullanıcılarımızın daha şuurlu yatırım yapmalarını sağlamayı hem de kesimin muhtaçlık duyduğu eğitimli gençler yetiştirmeyi hedefliyoruz.”

“Operasyonlarda Daima Olarak Niyetli Bir Yaklaşım Sergiliyoruz”

Geçtiğimiz yıl yaşanan FTX krizi, birçok kripto borsasında likidite sıkıntılarını beraberinde getirdi. Öbür taraftan ABD bankaları da likidite sorunlarıyla yüzleştiler. Ekonomik bir figür olan likidite, yatırım alanında büyük bir kıymet taşıyor. Bu kapsamda Btc Piyasası’in sorularını yanıtlayan CoinW, kripto pazarının, bilgi birikimi ve tecrübesi olmayan yeni projeler ve borsalarla dolup taştığını aktardı.

Sektördeki beşinci yılını geçiren CoinW, operasyonlarında daima olarak niyetli bir yaklaşım sergilediğini ve büyümesini sağlam adımlar ile gerçekleştirdiğini söyledi.

Güven oluşturmaya ve sanayideki standartları müdafaaya odaklandığını belirten CoinW, şunları söyledi;

“Piyasadaki tecrübelerinden yararlanan CoinW, hem global standardizasyona hem de mahallî topluluklar ortasında itimat oluşturmaya öncelik veren stratejileri titizlikle tasarlıyor ve uyguluyor. CoinW, yeni operasyonel ve güvenlikle ilgili sertifikalar alarak, sanayi standartlarını müdafaaya olan bağlılığını gösterirken tıpkı vakitte mahallî kullanıcıların eşsiz gereksinimlerine odaklanıyor.”

Kripto borsası, global standardizasyon ile mahallî uygulanabilirlik ortasındaki hassas dengeyi muhafazaya çalıştığını ve değişen pazar karmaşıklığında hareket ettiğini iletti. Ayrıyeten borsa, önümüzdeki yıllarda yenilik ve ilerlemeye istikamet vermeye de hazırlanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap