CoinShares: Akıllı Para, Bu 3 Altcoin’e Akın Ediyor!

CoinShares: Akıllı Para, Bu 3 Altcoin’e Akın Ediyor!

Paylaş
BTC Piyasası: CoinShares: Akıllı Para, Bu 3 Altcoin’e Akın Ediyor!

Ünlü yatırım şirketi CoinShares, kurumsal yatırımcıların yeni oluşturulan katman-1 altcoin yatırım ürünlerine akın ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

CoinShares: Kurumsal yatırımcılar bu 3 altcoin projesine akın ediyor!

Kurumsal yatırımcılar şimdilerde farklı altcoin’lere yatırım yapıyor. Ünlü yatırım şirketi CoinShares, son altcoin raporunda ayrıntıları paylaştı. Bitcoin (BTC) 20 milyon doların üzerinde giriş yaşarken ve Ethereum (ETH) dokuz haftalık çıkış trendini kırarken, kurumlar da Terra  (LUNA),  Tezos  (XTZ) ve  Cosmos  (ATOM) için yeni oluşturulan altcoin yatırım ürünlerine akın etti. CoinShares konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Yakın zamanda oluşturulan altcoin yatırım ürünleri Terra, Tezos ve Cosmos, sırasıyla 2,2 milyon ABD doları, 0,9 milyon ABD doları ve 0,6 milyon ABD doları tutarında giriş gördü.

CoinShares’e göre, piyasa değerine göre en büyük kripto para olan  Bitcoin, geçen hafta en büyük giriş payını alarak 25 milyon dolara ulaştı.

BTC Piyasası: CoinShares: Akıllı Para, Bu 3 Altcoin’e Akın Ediyor! 1

Bu 6 altcoin’e de geçen hafta kurumsal para aktı!

Dokuz haftalık çıkışlardan sonra, önde gelen akıllı sözleşme platformu ve piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum,  geçen hafta en büyük ikinci kurumsal girişe sahip varlıktı. CoinShares konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Ethereum nihayet geçen hafta 21 milyon ABD doları tutarındaki girişlerle 9 haftalık çıkış büyüsünü kırdı.

Geçen hafta Solana (SOL), Binance Coin, Polkadot, Cardano ve XRP de kurumsal yatırımcılardan fon girişi sağladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap