Coinsbit’ten Yeni Kullanıcılara 300 Dolar Para Ödülü

Coinsbit’ten Yeni Kullanıcılara 300 Dolar Para Ödülü

Paylaş
Coinsbit’ten Yeni Kullanıcılara 300 Dolar Para Ödülü

Kripto para borsalarından Coinsbit, kendi geliştirdiği CNG tokenıyla ilgili yeni bilgiler paylaştı. Şirket ayrıca Coinsbit kullanıcılarına referans programıyla ilgili de bazı bilgiler verdi.

Referans Programının Detayları

Coinsbit’in yeni referans programı 20 Şubat’tan beri aktif olarak kullanılıyor. Coinsbit kullanıcıları programa katılarak 300 dolara kadar varan ödüllerden faydalanabiliyorlar.

Şirketin kısa süre önce açıkladığı bilgilere göre bu program toplamda beş seviyeden oluşuyor ve katılımcılar CNG tokenı kazanabiliyorlar. Coinsbit’in açıklamalarına göre bu seviyeler şu şekilde sıralanacak:

Birinci seviye: 300 dolarlık CNG, yüzde 25’lik işlem komisyonuİkinci seviye: 100 dolarlık CNG, yüzde 15’lik işlem komisyonuÜçüncü seviye: 75 dolarlık CNG, yüzde 10’luk işlem komisyonuDördüncü seviye: 50 dolarlık CNG, yüzde 5’lik işlem komisyonuBeşinci seviye: 25 dolarlık CNG, yüzde 3’lük işlem komisyonu

Coinsbit’in referans programına katılan kullanıcılar tıpkı diğer pek çok referans programında olduğu gibi burada da komisyonlar üzerinden gelir elde edecekler.

Diğer Duyurular

Coinsbit Eylül 2020’de yeni bir online casino açmayı planlıyor. Coinsbit kullanıcıları bu platformda CNG tokenını kullanabilecekler.

Şirket bunun yanı sıra kısa süre içerisinde Amazon, eBay, Aliexpress, Alibaba, Taobao, Shopify gibi platformlardaki ürünlerin alınıp satılabileceği başka bir pazar açmayı planlıyor. Coinsbit kullanıcıları burada CNB tokenını veya sabitkoinleri kullanarak alışveriş yapabilecekler. Şirketin açıklamalarına göre kullanıcılar buradan istedikleri ürünü, ekipmanı, etkinlik biletini veya hizmeti dijital parayla satın alabilecekler.

Coinsbit ayrıca 20 Mayıs’ta düzenlenecek olan BTCU forkunu da destekleyeceğini açıkladı. Bu tarihte hesabında Bitcoin bulunduran kişiler Coinsbit’in düzenlediği airdroptan yararlanabilecek, bire bir (1:1) oranında BTCU tokenı alabilecekler.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap