Coinsbit’ten her üyeliğe 2000 CNB bonus

Coinsbit’ten her üyeliğe 2000 CNB bonus

Paylaş
Coinsbit’ten her üyeliğe 2000 CNB bonus

Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler ve kayıplar karşısında sorumlu tutulamaz. Her kullanıcının bahsi geçen ürün veya hizmeti kullanmadan önce kendi araştırmalarını yapmaları önerilir.

Kripto para piyasasına geçen sene giriş yapan kripto para borsası Coinsbit, sunduğu ayrıcalıklarla büyümeye devam ediyor.

Kazançlı referans programı, üstün teknolojisi ve yüksek işlem hacmiyle adından söz ettiren borsanın veri işleme hızı, saniyede 10,000’e kadar çıkıyor.

Kendini, “Sadece Avrupa’nın değil, aynı zamanda dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş ve en güvenli borsalarından biri” olarak tanımlıyor.

Bugün geldiği noktada CoinMarketCap ve CoinGecko’da üst sıralarda yer alan Coinsbit, trafik bakımından 4. ve kayıtlarda ise birinci konumunda.

Aracılar olmaksızın geleneksel para birimleriyle dijital para birimlerini satın almaya olanak tanıyacak şekilde dünyada 200,000 POS terminali ile entegre edilen ilk kripto para borsası olan Coinsbit’in en önemli avantajı, kullanıcılarına benzersiz ve rekabetçi ürünler sunmasında yatıyor.

Benzersiz referans programı

Kullanıcılar, Coinsbit‘te eşi görülmemiş bir referans programı sayesinde pasif gelir elde edebiliyorlar. Borsanın referans programında kullanıcılar, kendi referans bağlantısı üzerinden davet ettikleri arkadaşlarının işlemlerinden belirli bir komisyon kârı alıyor. Bu komisyon kârı, ilk düzeyde %25, ikinci düzeyde %15 ve üçüncü düzeyde %10 oranında. Yani sadece davet ettiğiniz kullanıcıların işlemlerinden değil, onların davet ettikleri kullanıcıların (ikinci ve üçüncü düzey) işlemlerinde de komisyon gelirine sahip olunabiliyor.

200 dolar kazanma fırsatı

Ek olarak davetle üye olan her kullanıcı 200 dolar değerinde 2000 CNB bonus kazanıyor. Davet eden kullanıcı ise kaydolan her kullanıcı başına 100 dolar değerinde 1000 CNB bonus alıyor. Davet edilen ikinci düzey kullanıcılardan 50 dolarlık 50 CNB ve üçüncü düzeyde ise 25 dolarlık 250 CNB kazanılabiliyor.

Bu ödülleri alabilmek için hesabın kimlik doğrulanmasının yapılmış olması gerekiyor.

Coinsbit Coin ile %50 indirim

Öte yandan borsanın açıklamasına göre, her kullanıcı InvestBox platformuna kripto para yatırarak günde %0.1’den %10’a varan pasif gelir elde etme fırsatına sahip.

Coinsbit‘in CNB token’ıyla alım satım komisyonlarında %50 indirim elde eden kullanıcılar, aynı zamanda borsanın diğer hizmetlerinde de %50 indirim şansı yakalıyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap