CoinList’teki Mina token satışına 350 bin katılım

CoinList’teki Mina token satışına 350 bin katılım

Paylaş
BTC Piyasası: CoinList’teki Mina token satışına 350 bin katılım

Blockchain projelerinin token satışıyla fonlandığı CoinList platformunda bugün gerçekleşen Mina token satışına büyük talep var.

ABD merkezli CoinList’in açıkladığı rakamlara göre, Mina için 350 binden fazla kullanıcı kayıt yaptırdı. Bu rakam, CoinList için yeni bir rekor oldu.

Mina Protocol, 75 milyon token’ı satışa sundu. Her bir token için 0.25 dolarlık bir sabit fiyat belirlendi. Kullanıcı başına en fazla 500 dolarlık alım sınırı bulunduğu göz önüne alındığında en az 37 bin kişi alım yapabilecek.

İlginizi çekebilir | Ünlü rapçi Coinbase yatırımıyla 100 milyon dolar kazanmanın eşiğinde

CoinList’te daha önce Flow, Filecoin, Kadena, Casper, Near, Rally ve daha birçok projenin token satışları gerçekleştirilmişti. Geçen ayın verilerine göre, CoinList’in trafiğinin yaklaşık yüzde 20’si Türkiye’den geliyor. Bu, platformda Türk kullanıcı payının büyük olduğunu gösteriyor.

Dünyanın en ‘hafif’ blok zincirini tesis etme vizyonuyla ortaya çıkan Mina Protocol; Coinbase Ventures, Fred Ehrsam, Naval Ravikant, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Paradigm ve Polychain Capital gibi yatırımcılar tarafından destekleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap