CoinCorner CEO’su: Bitcoin, Nisan ayında 83 bin doları görebilir

CoinCorner CEO’su: Bitcoin, Nisan ayında 83 bin doları görebilir

Paylaş
Uzman Coin: CoinCorner CEO’su: Bitcoin, Nisan ayında 83 bin doları görebilir

Boğa sezonundaki kripto piyasası için olumlu fiyat analizleri artmaya devam ederken son olarak CoinCorner CEO’su Danny Scott, Bitcoin fiyatının Nisan ayında 83 bin dolar olabileceğini belirtti.

Borsalardaki bakiyelerin her geçen gün azaldığını belirten Scott, yatırımcıların daha çok Bitcoin almaya başladıklarını ve BTC’lerini soğuk cüzdanlara çektiklerini yazdı.

“Bakiyeler azalıyor”

Twitter’dan konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Scott şu ifadeleri kullandı:

“Bundan önce borsalardaki bakiyelerin düzenli olarak düştüğü dönem, 2017 boğa koşusu öncesiydi ve 6 aylık bir süreyi kapsıyordu. Bu dönemde ise 12 aydır benzer bir durumu yaşıyoruz ve her geçen gün bakiyeler önemli derecede azalıyor.

“Nisan ayında hedef 83 bin dolar”

CoinCorner CEO’su ayrıca en büyük kripto paranın önceki Nisan ayı trend’lerini takip etmesi durumunda fiyatının bu ay çok ciddi bir yükseliş yaşayabileceğini kaydetti:

“Ortalama istatistiklerine bakıldığında Nisan ayı için 83 bin dolarlık bir fiyat hedefi gözüküyor. 10 yıldan fazla bir dönemdeki ortalamalar Nisan ayında fiyatın yüzde 51’den fazla arttığını gösteriyor. Şu ana kadar iki tane negatif seyreden Nisan ayı oldu. 2014’te yüzde 6’lık ve 2015’te yüzde 5’lik bir geri çekilme yaşandı. Buna bağlı olarak da giden Mayıs aylarında da yine sadece 2 kez geri çekilme oldu. 2015’te yüzde 1 ve 2018’de yüzde 18. Dolayısıyla rakamlarla ilgili bir momentum ve gerçeklik olduğu ortada”

Scott ayrıca daha çok madenci olmasının daha fazla hash oranı ve dolayısıyla da daha çok güvenlik sağlayacağını sözlerine ekledi.

Yaklaşık 1 haftadır 53 bin ilâ 57 bin dolar arasında gidip gelen en büyük kripto para, dünkü PayPal haberinin ardından 60 bin sınırına dayanmıştı. BTC fiyatı şu anda ise yeniden 57 bin dolar seviyelerinde…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap