Coinbase’den Bu 13 Altcoin İçin Dev Haber: Listeleniyorlar!

Coinbase’den Bu 13 Altcoin İçin Dev Haber: Listeleniyorlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase’den Bu 13 Altcoin İçin Dev Haber: Listeleniyorlar!

ABD merkezli, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla 13 altcoin projesini listelediğini duyurdu. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Coinbase 13 altcoin projesine listelerine ekliyor

Kripto para borsası Coinbase tarafından yapılan paylaşıma göre, altcoin projeleri Celsius (CEL), Cronos (CRO), Holo (HOT), Magic Internet Money (MIM), Maple (MPL), ParaSwap (PSP), Binance USD (BUSD), Nexo (NEXO), Polkastarter (POLS), yOUcash (YOUC), Moss Carbon Credit (MCO2) ve Circuits of Value (COVAL)’ı listelere ekleniyor.

Coinbase Custody artık CEL, CRO, HOT, MIM, MPL, PSP, BUSD, NEXO, POLS, YOUC, MCO2 ve COVAL için para yatırma ve çekme işlemlerini destekliyor.

Celsius (CEL), kripto para birimi kullanıcıları için hepsi bir arada bir bankacılık ve finansal hizmetler platformu. Haziran 2018’de piyasaya sürüldü, krediler ve cüzdan tarzı ödemeler gibi hizmetlerin yanı sıra kripto para yatırmak için ödüller sunuyor.

Cronos (CRO), Crypto.com ödeme, trade ve finansal hizmetler şirketi tarafından geliştirilen merkezi olmayan, açık kaynaklı bir Blockchaib olan Cronos Chain’in yerel kripto para birimi. Holo (HOT), Blockchain teknolojisinin kullanımını gerektirmeyen DApp’ler geliştirmek için bir çerçeve olan Holochain kullanılarak oluşturulmuş merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için peer-to-peer dağıtılmış bir platform.

BTC Piyasası: Coinbase’den Bu 13 Altcoin İçin Dev Haber: Listeleniyorlar! 1

MINA, Coinbase Pro’da işlem görmeye başladı

Ayrıca ABD merkezli kripto para borsası başka bir tweet’te, Mina Protocol’ün (MINA), uygun likidite koşulları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacağını açıkladı:

Coinbase, Mina Protocol (MINA) için destek ekleyecek. Bu altcoin için gelen transferler, işlemlerin desteklendiği bölgelerde artık Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcut. Likidite koşulları karşılanırsa, alım satım 24 Mart Perşembe günü PT 09:00’da veya sonrasında başlayacak.

Proje web sitesine göre MINA, 22 KB sabit boyutuyla “dünyanın en hafif Blockchain’i”. Küçük boyut, akıllı telefonu olan herkesin internete bağlanmak ve işlemleri doğrulamak için kullanabileceği anlamına geliyor.

Protokol ayrıca akıllı sözleşmeleri tamamlarken her kullanıcının verilerinin bütünlüğünü korumak için zero-knowledge (ZK) proof (sıfır bilgi kanıtı) kullanıyor. Coinbase listelemesinin etkisiyle altcoin iki dalga halinde yukarı doğru fırladı ve düzeltmeden önce %25,4 artarak 2,16 dolardan 2,71 dolara yükseldi. Mina Protocol yazının yazıldığı sıralarda günlük bazda %1,04 düşüşle 2,60 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap