Coinbase Ünlü Yatırımcının Hesabını Dondurdu

Coinbase Ünlü Yatırımcının Hesabını Dondurdu

Paylaş
Coinbase Ünlü Yatırımcının Hesabını Dondurdu

Ünlü kripto para yatırımcılarından olan Alistair Milne, kripto para borsası Coinbase’in hiçbir gerekçe göstermeden kişisel hesabını 3 gün süreyle kapattığını açıkladı. Ayrıca Altana Digital Currency Fund’un da ortaklarından olan Alistair Milnei, Amerika merkezli Coinbase platformunun hesabını 3 gün süreyle dondurduğunu açıkladı.

Milne yaşadığı bu durumu Twitter hesabından takipçilerine duyurdu. Yaptığı açıklamada 2013 yılından beri Coinbase platformunu kullandığını söyleyen ünlü yatırımcı, şirket çalışanlarına prim vermek maçıyla biraz Bitcoin aldığını ifade etti. Daha sonra ödeme yapma adımına geldiği esnada ise hiçbir açıklama yapılmadan hesabının bloke edildiğini söyledi. Yaşanan bu skandal olaydan sonra Milne adeta ateş püskürdü. Ünlü kripto para yatırımcısı daha sonra hesabını doğrulamak için hemen işlemlere başladığını söylese de Coinbase platformunun kendisine hiç yardımcı olmadığını söyledi ve şimdiki Bitcoin aracılarının çok kötü olduğunu ifade etti.

Alistair Milne yaşadığı bu olayı Twitter üzerinden duyurduktan sonra konuyla ilgili yüzlerce yorum yapıldığı da dikkatlerden kaçmadı. Milne yaşadığı bu problemin Bitcoin sistemi ile alakası olmadığını yalnızca aracılardan duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdiğini söyledi. Milne’nin attığı bu tweetin altına ise bir kullanıcının yazdığı yorum dikkatleri çekti. Yorum yapan kullanıcı şu ifadeleri kullandı: “Bende dün Coinbase platformunu silmek için çok uğraştım. Bütün gerekli işlemleri yapmama rağmen bir türlü silme işlemi gerçekleştirilmedi. Ve yaşadığım bu olayla da ilgili bana hiçbir açıklama yapmadılar.” ifadelerini kullandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap