Coinbase Ücretsiz EOS Dağıtacak

Coinbase Ücretsiz EOS Dağıtacak

Paylaş
Coinbase Ücretsiz EOS Dağıtacak

Kripto para borsası denilince akıllara gelen ilk borsalardan olan Coinbase, platformundaki kullanıcılara 10 dolar değerinde EOS dağıtılacağını duyurdu. Amerika’nın önde gelen kripto para borsalarından olan Coinbase, birkaç gün önce EOS’u platformuna eklediğini duyurarak büyük bir sürpriz yapmıştı. Kurumsal olarak nisan ayından beri EOS alım satımı yapılabiliyordu. Ancak bireysel kullanıcılar için EOS alım ve satım işlemleri henüz yeni başladı. Ünlü platform daha önceden de pek çok kez ücretsiz kripto para dağıtmıştı. Coinbase tarafından daha önceden de ücretsiz bir şekilde dağıtılan kripto paralardan bazıları Stellar, Basic Attention Token, Zcash…

Coinbase’nin Earn platformu, bazı videoları izleyerek ve bu videolar hakkında yöneltilen soruları cevaplayarak kullanıcılarına ücretsiz kripto para dağıtıyordu. Platform tarafından yapılan yeni duyuruda ise bu testlerdeki soruları cevaplayan herkese 10 dolar değerinde ücretsiz EOS dağıtılacak. Earn platformu an itibariyle tam 103 ülkede kullanılabiliyor. Bu ülkeler arasında Türkiye’de var. Platform yaptığı açıklamada tam 100 milyon dolar değerinde ücretsiz token dağıtılacağını açıkladı.

Altcoinlerin göz bebeği olan EOS, son zamanlarda değerlenen kripto paralar arasında yer alıyor. EOS yaşadığı yükselişlerle beraber 9 dolara kadar yükselmeyi başarmıştı. Ancak şu sıralar dalgalı olan kripto para piyasasından dolayı 7,7 dolara kadar geriledi. EOS’un toplam ticari hacmi şu an itibariyle 7 milyar dolar seviyelerinde. EOS’un kısa sürede gösterdiği başarı sayesinde kripto para piyasasında 5. sırada yer alıyor.

Coinbase’e ücretsiz üye olup 10 dolar değerinde EOS kazanmak için tıklayınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap