Coinbase Pro’nun Android Uygulaması Piyasaya Sürüldü

Coinbase Pro’nun Android Uygulaması Piyasaya Sürüldü

Paylaş
Coinbase Pro’nun Android Uygulaması Piyasaya Sürüldü

ABD merkezli lider kripto para borsası Coinbase, kurumsal yatırımcılara yönelik yeniliklerini ve imkanlarını arttırmaya başladı.

2019 yılının son aylarında iOS tabanlı cihazlar için mobil uygulaması piyasaya sürülen Coinbase Pro, şimdi de Android kullanıcılarını sevindirdi. Yayınlanan bir blog gönderisinde Android tabanlı Coinbase Pro’nun kullanıma açıldığı ve kripto para birimlerinin yanı sıra itibari para birimlerinin de desteklendiği belirtiliyor.

Coinbase Pro ilk yıllarında çok az sayıda kripto para birimini desteklese de, geçtiğimiz aylarda Dash, Tezos ve ChainLink listelemesi ile bunu arttırmıştı. Coinbase kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun kurumsal yatırımcılar olduğu biliniyor. Bu da Android tabanlı Coinbase Pro uygulamasının aslında en önemli konulardan birisi olduğunu düşündürmekte.

Coinbase’in Başı Google İle Dertte

Coinbase, Play Store üzerinde yeni uygulamasını listelemeyi başarsa da, geçtiğimiz günlerde Google ile büyük bir sıkıntı yaşamıştı. Coinbase Wallet’in DeFi uygulamalarına erişimi Google tarafından yapılan baskılar nedeniyle kaldırıldı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap